1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jasper jtag xell nie startuje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez e1544370, Lipiec 8, 2012.

1. e1544370

e1544370 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Coś się posypało z moim jtagiem i musiałem wgrać go od nowa . Jest jednak problem , po wgraniu konsola nie startuje. Programator lpt. Robię -e256 , konsola się wyczyści , wgrywam xella i po uruchomianiu konsoli wentylatory wyją , obrazu brak , xell nie startuje . Wgrywam już zmodyfikowany nand , to samo . Wgrywam oryginalny nand i konsola rusza bez problemu . Błędów komunikacji brak. Co może być nie tak ? Gdyby coś było nie tak to oryginalnego bym nie wgrał . Możliwe , że mam za stary dash i xell nie rusza ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wymień diody.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...