1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper konsola , 2 pytania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yugo, Listopad 17, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam , odrazu przejdę do rzeczy.

1)Czy konsola z 2009-08-03 to na 100% jasper? ( w aukcji niby tak pisze ale słyszałem że one z końca 2009)
    2)Czy jeżeli ta konsola nie ma z tyłu plomb/naklejek gwarancyjnych , to co z nią jest? Podobno facet kupił X360 w sklepie i na konsoli z tyłu żadnych plomb ani naklejek nie było , nie rozkręcał wprawdzie konsoli nigdy , ale np. jakby mi ta konsola padła (chce ja kupic ;P) to nie wiem cz M$ by nie pruł się o brak plomb ;( niby są papiery zakupu konsoli i wgl , no ale :<

aha , jakbym kupil tzw. papierowe plomby gwarancyjne (czasami na różnych xboxowych forach wystawiają) i jak to nakleje z tylu konsoli to da rade na gwarancje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MasterBarti

MasterBarti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeżeli taka jest data produkcji to na 100% Jasper
    Plomby są z przodu pod faceplatem a nie z tyłu konsoli

4. ksionc

ksionc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Jaspery sa z poczatku 2009 a nie konca wiec jest to jasper.
    2. Z tylu nie ma zadnych plomb, z tego co widzialem to slimy maja tylko jakas naklejke.

5. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Ok , a można wiedzieć (najlepiej fotki) gdzie konkretnie są te plomby i ile ich jest?

6. Przemo033

Przemo033 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam to mój pierwszy post ;) Tak jak mówi MasterBarti plomby są pod faceplatem ale gdyby ich nie było to jak nakleisz to skąd o tym ma się dowiedzieć microsoft jest plomba jest więc Ci naprawią rzecz jasna,jak taka data produkcji to na 100% jasper albo możesz poznać po tym jaka jest kostka od zasilacza jak mniejsza to jasper lub jeśli konsola ma zasilacz 150W lub 175W to już na 100% jasper ;)

Pozdrawiam
    Przemo033

7. Przemo033

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    A gdzie to jest?
    Słyszałem , że jedna plomba na DVD a druga właśnie tam gdzie ta fotka , ale gdzie to z przodu konsoli czy jak ;O?

9. Przemo033

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O teraz widać pod czym jest plomba,plomba też może być taka srebrna jak jest na obrazku ;)
    http://www.mods-hq.com.au/images/Xbox_360_faceplate_removed.jpg
    Na te czerwone pozakreślane linie nie zwracaj uwagi wziąłem pierwszy lepszy obrazek ;)

Wczytywanie...

Poleć forum