jasper na LT 1.0 - błąd po aktualizacji i konsola leży i kwiczy

4profits

Świeżak
Świeżak
Witam. Jak głupek pozwoliłem na aktualizację przy fifie 2012.
Konsola to jasper na LT.1.0 lub LT 1.1 (nie pamiętam dokładnie), napęd liteon.
Na ten moment po odpaleniu wywala biały ekran i komunikat z błędem (22FB-351F-B800-0F00-C000-0034) i nic nie można zrobić.
Nawet nie mogę wejść do dasha po przytrzymaniu przycisku synchronizacji. Konsola nie widzi pada.

Próbowałem szukać po różnych forach ale niestety nie znalazłem rozwiązania.

Czy wgranie jakiegoś określonego dasha z CD pomoże? Niestety po włożeniu pena nic się nie dzieje

Proszę o pomoc.

Ps. Czy ten napęd da radę przerobić na jakieś nowego LT i czy to pomoże?
 

TigraTeam

Banned
dash 13599 z pena
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
!TigraTeam wyraźnie napisał że włożenie pendrive nic nie robi
 

4profits

Świeżak
Świeżak
a może ten dash 13599 z cd? konsola pierwsze co robi po odpaleniu to szuka płyty.
Ewentualnie może jakiś LT 2.0 pomoże?

czekam na sugestie
 

MARGRA26

Użytkownik
Użytkownik
Mozliwe ze zmiana na nowsze FW rozwiaze spr..
 

4profits

Świeżak
Świeżak
jest jeszcze taka kwestia, ze ta konsola to arcade i w momencie aktualizacji było tylko kilka MB wolnego miejsca... ale sądząc po częstości pojawiania się podobnych problemów przy aktualizacji w różnych wątkach to raczej nie przez to.
Kurcze, jestem w kropce, bo na ten moment to całkowita padaka, a na najbliższych dniach chciałem sprzedać konsolę.
Nawet jeśli nowy FW by pomógł, to muszę wyłożyć kase zamiast zarobić na sprzedaży ... shit happens

Czy nowy LT obsługuje większość nowych gierek? - bo jak próbowałem odpalić forze 4, fife 2012 lub inne tego typu to moim LT 1.0 nie chciało odpalić....
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Z pena jakiego dasha wgrywałeś, tego 13599 ? sformatowany był na fat32 ?
Wgranie dasha z pena powinno zadziałać w Twoim przypadku.
 

MARGRA26

Użytkownik
Użytkownik
Wgraj sobie FW LT 2.0 /3.0 wszystkie gry beda Ci smigac , i mysle ze z dashem nie bedzie problemu .
 

4profits

Świeżak
Świeżak
ponownie sformatowałem pena na fat32 i wgrałem dasha 13599 .... załapało, aktualizacja doszła do końca.
Teraz konsola odpala się normalnie, ale po włożeniu gry wyskakuje biały ekran z logo xbox360

Czy ta aktualizacja i wgranie nowego dasha mogło zlikwidować mi przeróbkę konsoli?
Nie chce ruszyć mi żadna gra - za każdym razem logo. Obecnie mam tylko kopie zapasowe pod ręką, więc n ie wiem jak reaguje na wersje oryginalne. Help
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja usunęła przeróbkę, musisz przerobić jeszcze raz.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
ponownie sformatowałem pena na fat32 i wgrałem dasha 13599 .... załapało, aktualizacja doszła do końca.
Teraz konsola odpala się normalnie, ale po włożeniu gry wyskakuje biały ekran z logo xbox360

Czy ta aktualizacja i wgranie nowego dasha mogło zlikwidować mi przeróbkę konsoli?
Nie chce ruszyć mi żadna gra - za każdym razem logo. Obecnie mam tylko kopie zapasowe pod ręką, więc n ie wiem jak reaguje na wersje oryginalne. Help
Wgraj LT 3.0, bo usunęło Ci przeróbkę:
http://xboxforum.pl/artykuly-206/[tutorial]-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/
 

Do góry Bottom