Jasper problem z HDMI

MaryGave

Banned
Użytkownik
Witam od dziś mam problem ze swoją konsolą otóż wczoraj jak grałem było wszystko w porządku do wyłączenia konsoli dziś zabrałem ją do kumpla aby mi wgrał nowego firmware po podłączeniu w domu pokazało mi się na tv tryb niedostępny próbowałem na kablu od dekodera i również to samo kupiłem nawet nowy droższy za 69 zł i problem ten sam albo stoi na szukanie sygnału potem pojawi się brak sygnału dodam że próbowałem podłączyć kablem AV i wszystko jest w porządku. Gwarancji już nie mam także ile by mogła wynieść taka naprawa jak by był uszkodzony port HDMI ?
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
A robiłeś reset ustawień grafiki?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Może kolega uszkodził port hdmi przy rozkręcaniu konsoli.
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Reset oczywiście robiony żadnych rezultatów nie przyniósł. Konsolę rozkręcałem ja i portu HDMI nawet nie drasnąłem zaraz jeszcze rozkręcę ją jeszcze raz i zajrzę w okolice portu
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
Nie masz co nawet rozkręcać bo i tak nie zobaczysz... zapewne nie stykają styki gniazda Hdmi z płytą główną. Częsta usterka gdy wkłada się na ślepo wtyk lub pod kątem... aby naprawić trzeba wylutować drugie złącze AV.
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Bardzo możliwe bo nie raz właśnie na ślepo wkładałem wtyczkę gdy na szafce miałem konsolę. Ile by wyniosła naprawa tego portu ? i czy u elektronika by to dało radę zrobić czy ktoś od konsol ?
 

Do góry Bottom