1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper Problemy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vaalery, Wrzesień 25, 2009.

1. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z czystej ciekawosci zalozylem temat bo chce sie dowiedziec czy mieliscie jaki kolwiek problem z Xboxem z plyta Jasper

W ankiecie ktora zostala przeprowadzoa wynika ze psuje sie ponizej 1% ,,Jasperów''

Mi sie tylko 2x zaciol i od kąd zaczelem stawiac go na podlodze w przewiewnym miejscu wszystko jest OK.

Mam jescze pytanie dotyczace projektu Natal .Czy bedzie on dzialal pod kazda konsole?

Bo przeczytalem o spadku ceny Xbox Elite na xbox.com i bylo napisane ze bedzie kompatybilny z Natalem.Czy inne xboxy tez beda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Mam Falcona więc na Twoje pierwsze pytanie nie odpowiem.
    Co do Natala, to skoro wszystkie Xboxy mają takie same bebechy (no wiem, różne są płyty główne, ale ich różnorodność wynika z "pewnych niedopatrzeń w kwestii chłodzenia") to nie wiem dlaczego Natal nie miałby być kompatybilny ze wszystkimi X-Pudełkami.

4. brazil

brazil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaspera mam za krótko więc również nie powiem nic o awaryjości.
    Ta różnorodność wynikająca z "pewnych niedopatrzeń w kwestii chłodzenia" to "tylko" nowe chipy CPU i GPU wykonane za pomocą mniejszych tranzystorków. Ale tak! nie zmienia to formy programowania X'a, a więc zapewnia kompatybilność wszystkich wersji, a co za tym idzie - jeśli Natal będzie na X360 to będzie na każdą wersję X360.

5. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Co do 1 to się nie wypowiem, posiadam Falcona.
    Co do 2 to tak, Natal musi być kompatybilny ze wszystkimi xbox'ami :)

6. KrysikCDI

KrysikCDI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Ja mam jaspera od lutego ( jedne z pierwszych w Polsce) Do dziś zero problemów.
    A co do natala to jestem pewien że będzie chodził na wszystkich iksach 360 (no może po za core)

7. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Falcona miałem osiem miesięcy, z czego dwa ostatnie to częste odwiedziny w serwisie.
    Teraz mam Jasper-a który wyłapał RoD-a po, UWAGA: pięciu dniach od zakupu. Wysłałem go do serwisu MS, wymienili płyte główną i jak narazie jest wszystko ok. No prawie wszystko, czasami nie chce się połączyć z livem, ale to już raczej nie wina konsoli.

8. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    mialem falcona rowne 8 miesiecy i padl na rroda..kumpla falcon po 9 padl na rroda... inny kumpel mial konsole od 2005 lub 2006roku z ta najgorsza plyta i padla dopiero kilka miesiecy temu...obecnie mam od marca jaspera i nigdy nawet sie nie zwiesil ale tym sie nie sugeruje bo wczesniejszy falcon tez nigdy sie nie zwiesil a nagle wywalil rroda

9. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam jaspera od maja. Syn katuje ją kilka godzin dziennie i żadnych problemów. (odpukać w niemalowaną konsolę ;) )

10. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    tak było z falconami wszyscy mówili że nigdy nie będą awaryjne a padają tak samo jak xeony z tym że później, pewnie podobnie będzie z jasperami

Wczytywanie...

Poleć forum