1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper RGH - problem z obrazem HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Luty 15, 2014.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Mam problem z obrazem na Xbox 360 Jasper z RGH2. Jest tak, że na TV Samsunga 32 cale jest problem z obrazem (sprawdzałem na dwóch HDMI) - cały obraz śnieży na czerwono (mocno) i nie ma dźwięku. Jak biorę opcję Włącz wykryte ustawienia to po restarcie nie ma obrazu (na innym Xboxie był normalnie). Na innym TV Samsunga wszystko jest OK i nie ma żadnych problemów. Co więc może być tego przyczyną? Możliwe jest to, że przez RGH występują jakieś zakłocenia?

Tak to wygląda:

2. Lotnik421 Xbox One

3. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam kilka porad, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy którakolwiek zadziała :)

1. Sprawdź czy na pewno masz dobrze ustawioną rozdzielczość.
    2. Sprawdź czy czerń jest dobrze ustawiona, np. na konsoli: Standardowo, a na TV - poziom czerni HDMI: Niski
    3. Możesz spróbować włączyć "Tryb Gry" w ustawieniach telewizora (jest on bodajże w Ogólne->Tryb Gry)
    4. Może masz rozkalibrowane dane/wejście HDMI? Niedawno miałem rozkalibrowany obraz na HDMI, a dokładniej przeważał kolor bardzo mocno czerwony (wejście w ustawienia serwisowe i przywrócenie poprzednich wartości naprawiło problem)

Jeśli nic nie pomoże, to rzeczywiście może być wina Xbox'a lub RGH, tymbardziej, że napisałeś o drugim Xbox'ie który nie ma problemów z obrazem.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Sprawdzałeś na innych portach?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

5. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Pisze przecież że sprawdził na innych HDMI: "sprawdzałem na dwóch HDMI" :)
    Sprawdź inny kabel, TV, co się da. Jak nie pójdzie to daj do DEXTER'a lub do kogoś zajmującego się RGH.

6. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    RGH nie ma nic do rzeczy.

Spróbuj odpalić konsole z pada trzymając prawy triger+y do czasu aż się nie zresetuje.

Jaki model TV?

7. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A czemu może niby nie mieć nic na rzeczy skoro wykorzystuje hana, ana ciężko ale też. Obstawiam telewizor, takie usterki hdmi w tv widziałem a takiego obrazu generowanego przez konsole - nie.

8. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja nic nie ogarniam w RGH, podpowiadam tylko to co bym zrobił. Dzięki za info Ununhexium encyklopedio :)

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

9. Sowa

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    HANA pełni dość dużo funkcji w xboxie. W przypadku glitcha wykorzystuje się tylko sterowanie zegarem referencyjnym oraz pobiera zegar stby i nie ma to nic wspólnego z HDMI.

W tym wypadku problem może być dość zawiły niestety.. Ale na początek radzę spróbować moją rade z postu wyżej.

1 osoba to lubi.
  10. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A po tych zabiegach ciągle pozostaje przy swoim Obstawiam telewizor, takie usterki hdmi w tv widziałem a takiego obrazu generowanego przez konsole - nie.

11. Sowa

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Też tak myśle że , najprawdopodobniej jest to problem z TV, jednak należy zauważyć, że na innym xboxie podpiętym do tego TV jest wszystko w porządku. W TV biegły nie jestem, ale przydał by się model tv ;)

Wczytywanie...

Poleć forum