1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper rgh uszkodzone hdmi?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siwekk, Wrzesień 18, 2016.

1. siwekk

siwekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Witam.
    Mam mały problem z xboxem który polega na tym, iż po przeniesieniu xboxa (odłączeniu i ponownym podłączeniu) pojawia się problem z załadowaniem systemu, system ładuje się dopiero po poruszaniu wtyku kabla hdmi w gnieździe (sprawdzane również na innym przewodzie hdmi). Czy to oznacza uszkodzenie gniazda HDMI w konsoli? Jeśli tak to pozostaje jedynie wymiana czy jest jakiś sposób aby spróbować naprawić usterkę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziurki

dziurki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytów
    Wygląda na gniazdo. Sprawdź czy nie jest luźne. Oczywiście po rozebraniu konsoli. Może wystarczy podlutowac zlacze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

A jeżeli uruchomisz konsole i zaladujesz dash, po poruszaniu kablem obraz ginie?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 18, 2016
  4. siwekk

siwekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Raz już rozbierałem i z tego co pamiętam gniazdo nie było luźne. Po załadowaniu dasha i poruszaniu wtykiem kabla w gnieździe obraz znika.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No to, albo już nie ruszaj tej konsoli, lub szykuj się na wymianę złącza. Nie należy one do miłych

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. siwekk

siwekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Skoro tak piszesz to trzeba będzie wymienić. Jakie koszta się wiążą z wymianą gniazda hdmi?

Wczytywanie...

Poleć forum