1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper RGH1 freezuje tylko z podłączonym dyskiem twardym.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dragon12, Styczeń 31, 2013.

1. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!
    Konsola Jasper , RGH1, dysk twardy WD3200BEVT Scorpio sformatowany przez xboxa.

Xbox freezuje tylko i wyłącznie gdy jest podłączony dysk twardy!
    Jestem tego pewny bo gdy odłącze dysk to moge grać z pendrive bez najmniejszych problemów przez kilka godzin. Podłącze dysk i od razu freezuje - w grach i w FSD. W oryginalnym dashu i gdy gram z plyty nie freezuje nawet z dyskiem.

Dysk twardy to nowy WD3200BEVT Scorpio, testowany na bad sectory itp. Formatowanie i czyszczenie cache nic nie dało.
    Podłączony przez jakąś używaną obudowę M$ - kupiona z allegro ( ma oryginalne hologramy)

Jakieś pomysły?
    Edit.
    Dodam , że dysk testowałem nawet swiezo sformatowany , tylko wgrany fsd i to samo.

Edit2
    Problem rozwiązany ! Zauważyłem , że złącze z obudowy dysku troche się rusza i jest krzywo ułożone - ułożyłem prosto i wsadziłem między uszczelke a złącze kawałek patyczka od uszu. Końcówka stoi prosto i wogole sie nie rusza a xbox już nie freezuje !!!

Także jeżeli xbox z rgh / jtag wam freezuje mam rade aby odłączyć wszystkie zbędne urządzenia i odpalić oryginalną gre z oryginalnego dasha

Edit.
    Niestety , radość była przedwczesna - xbox po kilku godzinach zawiesił - co za zbieg okoliczności... RGH do poprawy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    miałem pytać czy na innym dysku też tak jest.
    na rozwiązanie do którego doszedłeś nikt by nie wpadł ;)

Wczytywanie...

Poleć forum