1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper RROD 0002, Tak wiem problem z napięciem ale...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stanislaw, Listopad 6, 2014.

1. Stanislaw

Stanislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Konsola raz się włączy normalnie, a raz nie, gdy ją wyłączam to na bank wyskakuje 0002. Dlaczego?
    Co może być powodem, konsola sprawdzona na dwóch różnych zasilaczach.

Historia tej konsoli.
    Kupiłem ją za 50zł bo RROD był normalnością i za żadne skarby nie chciała się uruchomić, więc co tam 50zł nie majątek napęd sprawny to się przyda(LITEON).
    Ale dlaczego nie spróbować zrobić coś z tym błędem.
    To diablice delikatnie podgrzałem, a dokładniej CPU i okolice, zatrybiła. Ale co dalej?

Sam obstawiam że rebeiling bądź reflow CPU powinno pomóc ale chciałbym się upewnić, więc proszę o pomoc.
    Pozdrawiam :)

Hmm, mała obserwacja.
    Konsola się uruchamia po podgrzaniu, ale w momęcie wyłączania wyskakuje rrod 0002.
    Może to kogoś naprowadzi:)

Wię doszedł chyba koniec mojej przygody z tą konsolą. Aktualnie mam 0022 po 30 sekundach.
    Na bank jest gdzieś zwarcie ale nie mam bladego pojęcia jak ustalić miejsce, może być wszędzie.

Wczytywanie...

Poleć forum