1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jasper się wiesza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michanow, Styczeń 24, 2010.

1. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, tak jak w temacie, mam jaspera no i gdy gram w forzę 3 (oryginał, zainstalowana na dysku) to konsola lubi się zwiesić, dzisiaj 2 razy, wczoraj raz. Martwi mnie to trochę bo tak nie powinno być, wiem, że to tylko sprzęt. Jaspery są ponoć bezawaryjne, czy szykować się na RROD??? Tylko proszę nie piszcie, że to koniec świata, bo konsola się zwiesiła, tak jak to było w innym temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    pewnie za długo grałeś. :D Zawieszki się zdażają nawet u najlepszego kompa, mi też się kiedys przyciął Xbox i nie dostałem RROD'a

4. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Matko boska. A komputer Ci się nigdy nie zawiesił ? Czasem się sprzęt wiesza to normalne. A jak się zepsuje (w co wątpię bo od Falconów konsole się prawie nie psują) to wyślij na gwarancję.

5. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no faktycznie przez te 2 dni xbox chodził cały dzień

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia: