1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper V1 czy v2(kronos1)??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek267, Maj 7, 2010.

1. maciek267

maciek267 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Qitam, mam mozliwosc kupna xboxa 360 w specjalnej edycji z modern warfare 2(malowana, 2 pady, 250gb).. Konsola pojdzie na programowanie, czyli krotko mowiac zalezy mi na tym by byla jak najmniej awaryjna.. Nie mam pojecia kiedy swiatlo dzienne ujzala rewizja jasper v2, ta konsola ma natomiast date produkcji 2009-09-07.. Jak uwazacie? Ma poprawione chlodzenie wzgledem standardowego jaspera?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Kazdy Jasper byl taki sam, te wczesniejsze nawet byly lepsze bo mialy Heat-pipe na GPU. Jasper MW2 ma Liteon'a V3.

4. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wszystkie byly takie same..

Cytat:
    CYTAT
    Today I received new Xbox360 with new mainboard (X820379-001).
    I guess codename is the same, so let us call this board Jasper_v2. Any suggestions?

Noticed differences: new revision of GPU (Kronos1), new RF-Modul and small layout/components changes.
    MFR Date: 2009-09-20

DVD-Drive: Philips/Lite-On DG-16D2S H/W: A0A2 F/W: 93450C-2

CPU, HANA, Southbridge are same. It has 16MB Nand and 4x 128MB Memory.

Ps. Sa podobno lepiej chlodzone (chlodniejsze od standardowych jasperow.).. Czy zaszly jakies powazniejsze zmiany w konstrukcji? tego nie wiem ;D

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    chłodzenie ma to samo {czytałem na xboxscene.com } te same radiatory ,ma zmienione kondensanory od grafy na pollimerowe i pomniejszone kości ram

6. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    adidas zastanów się co mówisz że pierwsze jaspery były lepsze od tych co są teraz

7. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Z tego co mi wiadomo pierwsze mialy heat-pipe na GPU a te teraz nie maja ze wzgledu na zmniejszenie kosztow.

8. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    musiałeś źle usłyszeć bo z tego co mi wiadomo nowsze jaspery=lepsze

9. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nowiec jak to jest? Od jakiej daty sa te zmienione kondensatory i zmniejsszone ramy? ;} Ta konsola sie kwalifikuje?

10. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Data produkcji dość nowa także jja bym brał

11. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niom, nie jest zle.. Ma pare miesiecy, ale cena przystepna i malo uzywana.. Tylko cholera zebym mial jeszcze pewnosc, ze to kronos1.. nawet bym sie nie zastanawial :>

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jasper to jasper, to co jest tu zmienione to kosmetyka. jaspery do czerwca 2009 mialy wydajniejsze chlodenie gpu z heatpipe jednak okazalo sie zbedne wiec wrocono to pojedynczego radiatora. Starsze wrersje pyt rowniez mozna spotkac ze zmienionymi kondensatorami wiec nie m sie co podniecac.

konsola z 2009-09-05 to wersja bez heatpipe i na 99% ma zwyklego 83850c (v2)

13. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm... Sorry, ale teraz to sie juz pogubilem ;P Czyli te takzwane jaspery v2 sa bez heatpipe, tak? (to chyba gorzej dla chlodzenia, mam racje?).. A co do tych zmian (kronos1).. Znajomy dal mi do zrozumienia ze sa to faktycznie drobne zm,iany ale jakis wplyw na temperature jednak maja.. no i nie wiem czy konsola z 7 wrzesnia to ta lepsza czy gorsza . (sorry za pismo, ale serio sie gubie.. ).. Troche mnie pocieszyles tym litkiem v2 ;]

14. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm... Sorry, ale teraz to sie juz pogubilem ;P Czyli te takzwane jaspery v2 sa bez heatpipe, tak? (to chyba gorzej dla chlodzenia, mam racje?).. A co do tych zmian (kronos1).. Znajomy dal mi do zrozumienia ze sa to faktycznie drobne zm,iany ale jakis wplyw na temperature jednak maja.. no i nie wiem czy konsola z 7 wrzesnia to ta lepsza czy gorsza . (sorry za pismo, ale serio sie gubie.. ).. Troche mnie pocieszyles tym litkiem v2 ;]

Wczytywanie...

Poleć forum