1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper v2 - lepszy/gorszy Jasper?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MrWhiskers, Sierpień 22, 2012.

1. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam okazję kupić Jaspera v2 z LT 3.0. Warto jest go kupować? Nie wiem co znaczy te v2 (jakaś lepsza/gorsza wersja jaspera)? Nie wiem czy lepiej kupić zwykłego Jaspera z LT 3.0 czy tego v2 z LT 3.0 albo może Slim z LT 3.0 (sprzedawca od tego v2 mówił, że slimy z lt 3.0 się zawieszają). Pomożecie?:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    link do aukcji jeśli to jest na allegro by się przydał

Możliwe że to konsola po regeneracji z poprawionym chodzeniem i dlatego ktoś sobie napisał v2

1 osoba to lubi.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic sie nie zawiesza, jasper v2 pozbawiony malego radiatora. Tak samo,bezawaryjny jak poprzednik.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  5. MrWhiskers

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Link do aukcji (na email mi wysłał więcej zdjęć). Widzę, że konsola przerobiona na bardzo starym dashu ;/
    Xbox 360 Jasper V2!!LT 3.0!Dysk 120gb!!2009R!150W! (2580735641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z tego co się dowiedziałem to to jest Jasper/Kronos. To może lepiej na Slim'a polować z LT 3.0 i dyskiem. Podobno Slim się bardziej grzej e od Jaspera, a to większa szansa na Rrod ;/

Jeszcze jedno: Dlaczego wszyscy polecają Jaspera Elita, a nie np. Arcade. Jakaś różnica jest prócz dysku?

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
  7. MrWhiskers

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    @UP
    ? Zakończył aukcje przed chwilą (napisałem, że się zastanawiam).

Wczytywanie...

Poleć forum