1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper vs Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ProXima, Lipiec 9, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ProXima

ProXima Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Którą konsole bardziej polecacie? Zależy mi na tym aby się nie przegrzewała i długo podziałała. Slim jest niby nowszy, ale czytałem, że za dużej różnicy nie ma poza tym, że np. Slim gdy zaczyna się przegrzewać to się wyłącza. Po prostu piorytet to brak awaryjności i innych problemów.
    Więc powiedzcie co opłaca się bardziej kupić, oczywiście wolałbym tańszą konsole. Uzasadnijcie swoje zdanie.
    Podajcie mi też cene za nówke Jaspera i Slima i za te same używane konsole (tak mniej więcej, zależy mi tylko na rzeczach potrzebnych do gry, żadnych dodatków typu gry czy kinect).

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak bym miał kupić teraz konsolę to bym wybrał Slima, a to dlatego że jest o wiele cichszy od fata oraz ma wbudowaną kartę wi-fi i posiada wyjście optyczne :) Co do awaryjności obie konsole rzadko się psują.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zbędny temat...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.