1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper, XK3Y, aktualizacja dashboardu i problemy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fahrad, Lipiec 28, 2013.

1. fahrad

fahrad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mam phata Jaspera, który był sflashowany LT3.0. Potem zainstalowałem w nim emulator XK3Y. Wszystko chodziło pięknie, do momentu kiedy pewnego razu wyjechałem, a brat postanowił sobie popykać w Borderlands 2. Mimo moich wcześniejszych ostrzeżeń, żeby aktualizować dashboard tylko z pendrive'a, zaakceptował aktualizację z płyty i z tego co opowiada to aktualizacja doszła do końca, ale po restarcie X-a, pojawił się komunikat o niemożliwości dokończenia update'u z kodem statusu 3cd6-3f4a-2800-0f00-c000-0034. Po moim powrocie sprawdziłem to i okazało się, że rzeczywiście po odpaleniu konsola zatrzymuje się na tablicy z tym komunikatem i na nic nie reaguje. Zacząłem czytać w necie i znalazłem informację, żeby wgrać oryginalny firmware napędu (co zrobiłem), a następnie dokończyć aktualizację (co niestety się nie powiodło). Zdemontowałem XK3Y-a całkowicie, wgrałem oryginalny firmware, spróbowałem zaktualizować z pena - niepowodzenie. Odłączyłem, sflashowałem LT3.0 (było tak przed montażem XK3Y-a i działało), próba aktualizacji - niepowodzenie. Cały czas po właczeniu konsola zatrzymuje się na tym samym komunikacie ( no może niekoniecznie tym samym, bo niekiedy końcówka kodu statusu zmienia się z 0034 na 0059). Skończyły mi się pomysły i nic więcej w necie nie mogę znaleźć, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    spróbuj odpalić konsolę i cały czas trzymać przycisk synvhrinizacji (ten malutki z przodu konsoli)

4. fahrad

fahrad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem tego sposobu, jak również tego z niedomkniętą tacką i niestety bez pozytywnego rezultatu.

Wczytywanie...

Poleć forum