1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez widmot, Lipiec 30, 2012.

1. widmot

widmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema
    kupiłem konsole na allegro tylko nie jestem pewny co do rodzaju płyty głównej w aukcji sprzedający napisał że data produkcji to 2009-11-25 czyli jasper bo były produkowane od 10.2008 czy jest możliwość żeby była w nim inna płyta? Oczywiście pomijając opcje że ktoś włożył płytę falcom do innej obudowy

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jeśli z tylu jest mfr date i nikt nie zmieniał obudowy to musi być jasper

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. mapet44443

mapet44443 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No oby bo dałem 155.50 zł za konsole z uszkodzonym napędem nie czyta płyt z zasilaczem i kablem av czyli w miarę tanio koleś mieszka nie daleko to jak co nie wezmę bo to będzie już moja 3 konsola i jak się okaże że ma najnowszy dashboard to się wnerwie :D

Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2

5. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kiedy wy w końcu nauczycie się czytać - to jest dział pierwszego xboxa a nie xboxa 360

Wczytywanie...

Poleć forum