1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JDownloader i Mediafire - problerm z ściąganiem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wloch26, Lipiec 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wloch26

wloch26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Mam xboxa 360 od paru dni, oczytałem się obszernie co i jak z wypalaniem i ściąganiem, w miarę zacząłem poruszać się po waszym forum, skorzystałem z paru porad jak i plików, wszystko funkcjonuje poprawnie wielkie dzięki.

Aleeee Nieeee, wszystko się kiedyś kończy. :D

Mówię o co chodzi, Korzystałem z programu JDownloader 0.6.193 w swej działalności tu na forum, i gdy zacząłem ssssss anie z mediafire właśnie tej że "Viva Pinata: Party Animals" to się zaczęło pytać o hasło co piąty potem co 10 a potem już zablokowało na cacy. Domyślam się że chodzi może o jakieś konto jak na rapidzie ale pisze że jest darmowe hmmm. Sam już nie wiem o co chodzi dam link do plików z którego skorzystałem (kliknij poniżej)

http://x360iso.org/mediafire-gry/14697-viva-pinata-party-animals.html

Tu znajduje się tylko jeden kod jak zauważyliście po załadowaniu do JDownloadera wyświetla wszystkie pliczki nawet zaczyna ściągać problem jak mówiłem jest po jakimś czasie piąty bądź szósty plik. Ściągną bym już te pojedyncze ręcznie ale nie mogę bo nie mam rozpisanych poszczególnych adresów do poszczególnych plików, więc nie da tak rady. Zrozumiał bym, jak nie dał by, nic ściągnąć ale tak mam 5 GB plików nic nie wartych. Może pliki są przez wystawiającego troszkę podniszczone hihi.

Z góry dzięki za pomoc Świeżakowi.

Lepiej siedzieć cicho w kącie i wyglądać jak idiota niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeciez jak wchodzisz na strone z linkami to mozesz normalnie wejsc do danego parta osobno, albo w JD mozesz kliknac zeby otworzyl ci w przegladarce link ;)

4. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak masz w jdownloaderze te pliki juz posegregowane na party to otwórz jeden w przeglądarce i ściągnij go wtedy poprosi cie abyś wpisał hasło które będzie podane i po tym zabiegu już nie będzie prosić o hasło w jdownloaderze

5. wloch26

wloch26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki chłopaki fakt zapętliłem się, otworzyłem plik na stronie i wpisałem hasło, zarazie ssie bez kłopotów, jeszcze raz dzięki.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum