1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jdownloader... ma ktos teraz problemy??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomciopaluch, Październik 25, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    witam..mam konto premium ..wyskoczylo mi ze zostalo wylaczone i caly czas napisy ze wtyczka przestarzala..napisalem do kolesia i dal mi login i haslo do nowego premium i dalej to samo...wtyczka przestarzala i konto wylaczone........... czy wam dziala jdownloader normalnie??? bo raczej z kontami mialem ok.. ewentualnie czego to moze byc wina jesli wam wszystko dziala a mi takie problemy sie pojawiaja

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rysiek66

Rysiek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skarżysko Kamienna
    Ściągnąłeś wszystkie aktualizacje? Jeżeli tak, może rapid coś zmieniał a jd jeszcze nie wprowadziło poprawki.

4. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Mi wszystko w tej chwili śmiga jak należy.
    Mam konto premium na RS.

5. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    fck..przez cala noc nie zassalo mi zadnego pliku bo wszedzie wtyczka przestarzala..a zostawilem kompa wlaczonego..ale teraz zrestartowalem jdonloadera i juz smiga wszystko .....mozna zamykac

Wczytywanie...

Poleć forum