1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JDownloader problem po aktualizacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jacek9223, Wrzesień 1, 2009.

1. jacek9223

jacek9223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    Witam mam programik już od dłuższego czasu i zawsze mi ściągało i rozłączało ok ale teraz po ostatnich aktualizacjach jest padaka. Program mi przestał rozłączać a plik diconect jest dobry bo jak na niego kliknę 2 razy to się net rozłącza a jak dam w programie rozłącz to nic się nie dzieje. I teraz po najnowszej aktualizacji to ściąga mi 1 plik i jak go ściągnie odczeka 15 min i pisze przy następnym cały czas łączenie i tak na każdym servisie np(rapidshare , hot file , mediafire ) nie wiem co jest grane wszystko było ok nic nie przestawiałem a chciałem sobie pobrać nowego batmata i dupa :mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. karpiu91

karpiu91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. jacek9223

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    Usunąłem ta wersje co miałem pobrałem tą ze stronki i dalej to samo pisze cały czas łączy i nie rozłącza neta. Może dlatego mi się tak dzieje ze nie mam najnowszej Javy ponieważ nie mogę jej zainstalować cały czasz jakieś błędy nawet stara odinstalowałem i chciałem nowa zainstalować i dupa nie da rady nie wiem co jest grane :/ taki błąd mi cały czas wyskakuje [​IMG]

5. karpiu91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, że masz stworzony zewnętrzny plik *.bat ? Pokaż screena z ustawień ponownego połączenia w jd, może tam coś jest nie tak.

6. jacek9223

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
  7. karpiu91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zmień "czas na wykonanie rozłączenia" na np. 20sek i zobacz czy działa.

8. jacek9223

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    No zmieniłem czas i niby rozłącza ale tylko jak sam dam rozłącz i to tez nie zawsze :/ nie wiem o co chodzi :/ mi się wydaje ze przez ta jave jest taki nie stabilny a nie mogę jej za ch**** zainstalować :/ ma ktoś jakies pomysły

9. karpiu91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na screenie, który przesłałeś widać, że nie masz w ogóle uaktywnionego automatycznego ponawiania połączenia.
    Jak nie o to chodzi to nic innego mi do głowy nie przychodzi niestety. Może rzeczywiście problem związany jest z javą...

10. jacek9223

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    To miałem wyłączone bo chciałem sprawdzić czy rozłączę ręcznie jak to wyłączę a tak było cały czas włączone

Wczytywanie...

Poleć forum