1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jdownloader problem!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krysto68, Listopad 1, 2009.

1. krysto68

krysto68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Mam problem z programem jdownloader przy pobieraniu potrafi wyskoczyć napis:Brak miejsca na dysku do wykonania tego polecenia.Błąd ten pojawił się w chwili zainstalowania nowego windowsa 7,nie wiem jak sobie z tym poradzić ,nadmieniam że zarówno na jednej jak i drugiej partycji jest po około 100GB wolnego miejsca.Proszę o pomoc .Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Masz możliwie najnowszą wersję jDownloadera?
    Zobacz czy są jakieś aktualizacje, mi wczoraj jDown koło 130 pobrał ni z gruchy ni z pietruchy.

4. krysto68

krysto68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Mam najnowszą wersję ,teraz zrobiłem restart kompa i pobiera ale wiem że prędzej czy puzniej pojawi się ten komunikat .Szukałem na google ale nic nie znalazłem a wiem że ludzie maja z tym problemy.Najgorsze jak zostawisz na noc włączonego kompa a rano patrzysz a tam pobranych 10 partów a reszta z tym komunikatem.Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum