1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JDownloader - pytanie o zmianę częstotliwości kolejnych prób połączenia

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez antias, Październik 11, 2009.

1. antias

antias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Witam. Z góry przepraszam, jeśli wybrałem niewłaściwy dział. Mam stałe, wewnętrzne IP i zdarza się, że ktoś z sieci już zasysa z Rapida, a ja w tym czasie jestem "blokowany". Wyświetla mi się komunikat "Already a download from your IP in progress. Wait 2:00 minutes". Chciałbym zmienić ten czas na załóżmy 10 sekund tak, jak to robiłem w USDownloaderze. Istnieje taka możliwość? Oczywiście te 2 minuty są czasem do ponownej próby połączenia ;) Pytam tutaj, gdyż w ustawieniach niczego nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Są programy do zmiany IP, J downloader także ma taką opcje zapytaj kogoś o skrypt. Ja go nie znam go mam Neo.

4. antias

antias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Nie pytałem o zmianę IP, tylko o zmianę czasu do ponownej próby połączenia.

Wczytywanie...

Poleć forum