1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JDownloader pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GoliatPL, Styczeń 21, 2010.

1. GoliatPL

GoliatPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanko czy byłby ktoś tak miły i pomógł mi w skonfigurowaniu JDownloader'a aby po każdym ściągniętym pliku z Megaupload'u,resetowało połączenie? i ściągało dalej ?.
    Pozdrawiam

edit.
    i zapomniałem dodać że niestety nie posiadam premium.

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zainstaluj na pc getright i po kłopocie wkleisz linki i się pobierze samo

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nie chce mi się odpalać teraz jdownloadera ale poszukaj w opcjach programu , tam powinno coś być żeby program co ileś minut się rozłączał lub zmieniał proxy ... Nie pamiętam dokładnie . Poza tym jak ściągasz z megaupload to na xbox360iso.com możesz poszukać linków z 1 GB partami . I wtedy zostawiasz na noc i na rano masz ściągnięte , a jak masz dobre łącze to w parę godzin ściągniesz z megaupload .

5. Dzajniak

Dzajniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem na megaupload nie ma żadnych ograniczeń. Czeka się 30 sekund przed każdym plikiem, ale to szczegół w porównaniu z rapidshare.

6. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Na MU można pobrać 1,5 GB bez problemu potem trzeba resetować połączenie. Więc nie ma sensu tego robić po każdym pliku.

Wczytywanie...

Poleć forum