1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JDownloader strasznie wolno pobiera.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez patryk878, Styczeń 13, 2010.

1. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.

Ostatnio byłem zmuszony do resetu kompa i jak wiadomo wszyściutko zostało skasowane. Mam net Aster i wcześniej z Rapida JD pobierał mi bez konta premium 100-160 kb/s, a teraz jak zainstalowałem go ponownie zanim zacznie ściągać to z 10 razy wyskakuje, że wszystkie sloty są zajęte i trzeba czekać 2 minuty aż znów się połączy a jak zacznie to prędkość nie przekracza 30 kb/s. Na razie ściągam z torrentów gdzie wieczorem mam nawet 1mb prędkość ale z reguły na polskich torrentach nie ma tylu seedów a na zagranicznych gry po polsku się nie doczekam jak takowa wyjdzie. Więc można jakoś zoptymalizować tego JD aby normalnie ściągał z RS?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tsunadefan

tsunadefan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam to samo, jedyny sposób to korzystać z programu parco późno albo bardzo wcześnie bo w środku dnia nie da rady

4. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    z tego co słyszałem RS wprowadził jakieś ograniczenia w prędkości pobierania dla "zwykłych użytkowników" ale ile w tym prawdy niestety niewiem. Może to jest właśnie powód przez który pobierasz znacznie wolniej.

Wczytywanie...

Poleć forum