1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jdownloader

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzegorzk16, Kwiecień 13, 2010.

1. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    byc moze ktos wie co sie stało z moimi pobranymi pllikami. Otóż podczas pobierania około 70 linków pobrałem około 50 z czego nastepnie 20 ostatnich wygasło wiec wyszukałem reszte pasujących do nich linków i je pobrałem i co sie dzieje kiedy wszystko sie niby pobrało wchodze do folderu pobierania patrze a tam jest tylko 20 pobranych linków a reszty nie ma czy ktos wie co sie mogło z nimi stac?? Tymbardziej ze w samym programie wyswietla mi ze wszystko jest dobrze pobrane

2. Lotnik421 Xbox One

3. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    kliknij na te szukane linki i daj -> przejdz do lokacji :D

4. livingfear

livingfear Guest

do innego folderu ci pobralo,
    poza tym nie ten dzial.
    Przeczytaj moją sygnaturę!

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    w innym folderze może jest

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    prawym myszki na pliku i "otwórz lokalizacje"

7. trufel

trufel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z internetu
    a moze usunales tamte 70 linkow z programu i przez pomylke usunales tez od razu z dysku bo jak maszu stawione w programie jakis folder to zawsze wrzuca do tego smego. stawiam na to ze usunales linki z programu i przez pomylke tez z dysku pliki bo jest taka opcja rowniez

8. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no własnie gdybym usunął to bym sie nie pytał, po prostu zostawiłem programik zeby mi pobierał, wracam z treningu patrze ze sciągnięte i chce rozpakowac a tu nie leć, jest tylko 20 linków na dysku a te 50 pozostałe tez są ale tylko na liscie pobierania i niby wszystko w porządku zielonym ptaszkiem zaznaczone ale na dysku juz nie, oczywiscie dawałem otwórz lokalizacje ale tam nie ma i nic nie usuwałem normalnie czary mary

9. livingfear

livingfear Guest

wpisz w ''szukaj'' rodzaj pliku
    .np.
    ddjdj.rar part 67.
    jak jest na dysku do znajdzie go wyszukiwarka ,jak niema, to nie ma
    i nie będzie ,ściągaj od nowa te party.

Wczytywanie...

Poleć forum