1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeb*ne SONY ;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bursztyn1964, Czerwiec 11, 2010.

1. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    A więc był konkurs ModNation w Media Markcie jak każdy wie w 30 sklepach na całym terenie Polski było do wygrania PSP :( (trzeba tam było przejechać 3 okrążenia najlepszy czas z tych 30 sklepów wygrywał oczywiście) Ostatnio patrze na wyniki na tej stronie i co wygrałem 1:17 ;) Lecz dzisiaj wynik znikł jest tylko 1:32 o co chodzi .? czy mogli tak zrobić przecież wszystko sprawiedliwie wygrałem 3 okrążenia zapisała mnie do zeszytu i co patrze 1 miejsce teraz już ktoś inny je ma ;/ tu podaje link jak coś http://www.gaminator.pl/modnation/times?sort=time&desc=0

JE*AĆ SONEGO I Te ICH ****** PS3 Gówno warty BluRay i GRY za 300 złotych ;/

x360 ;););)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Insane

Insane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Haha pewnie ten czas 1.32 to któregoś z synów. Jesli tak to rzeczywscie j***ć sony

4. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Katowice na przodzie widzę, ale faktycznie, jesli jest tak jak mówisz to gó*no warte są tego typu rywalizacje i konkursy. Teraz to już chyba po ptokach.

5. Bursztyn1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    No właśnie :( A miałem już kupca który dałby mi za to psp 650 zł ;) i dołożyłbym sobie do skutera :( a tak to ch.j mnie trafia

6. Marinox

Marinox Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Idź i spytaj się. A najlepiej zrób szum w necie. Przynajmniej będą mieli aferę.

7. Crunchips

Crunchips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    masz może screna jak byłeś na 1 miejscu?

8. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ta, zrobisz afere a oni beda mieli reklame za darmo :D moze specjalnie cie oszukali wlasnie dla reklamy, a moze w pocieszeniu dorzuca ci to PSP ::D

9. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale z was półgłówki ( Bursztyn1964 i Insane ) . A co ma SONY do konkursu organizowanego przez jakiś markecik ?? SONY nawet nagród nie sponsorowało o ile mi wiadomo . I w sumie mieli gdzieś ten cały konkurs .

A co do wyniku to tak jak ktoś wcześniej napisał : pewnie to jakiś synek dyrektora lub kierownika albo znajomy znajomego kierownika i dlatego ciebie skasowali a jego dali na 1 miejsce . I tyle miałeś pecha ...

10. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    sony musi wydac zgode, przeciez to jest w pewnym sensie impreza sponsorowana, myslsiz ze mediamarkt od tak sobie odda komus za friko PSP?

11. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Coś mi sie zdaje że taki market jak MM stać by było bez problemu na ufundowanie 10 konsol PS3 a nie jakiegoś śmiesznego PSP , co do reszty to SONY mogło firmować konkurs ale to było wszystko .

12. livingfear

livingfear Guest

Edytować posty z wulgaryzmów,tyczy sie do głownie zalozyciela watku,ale nie tylko,
    w przeciwnym razie,polecą warny!!!

13. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    no tak ale to byl rodzaj konkursu wokol sklepu wiec klienci na teren sklepu by nie wchodzili a co za tym idzie nie mieliby zysku. chyba ze cos zle kombinuje.

14. Bursztyn1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Jak był jeszcze ten konkurs to ta babka co była na stoisku gadała że do 2 tygodni napisze mi SONY w sprawie wygranej .! :(

15. castomoto

castomoto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krk :)
    To idz do tej babki przecież sam mówiłeś że zapisała cie w zeszyciku

16. Bursztyn1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Tak tylko że ona skończyła tam pracować gdy skończył się konkurs ModNation sama mi gadała że chcę uzbierać sobie na studia

Wczytywanie...

Poleć forum