1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeden plok po rozpakowaniu gry....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kilov1, Maj 8, 2010.

1. kilov1

kilov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Proszę o szybką odpowiedź i kosz. Ściągnąłem Forza M. 3 i po rozpakowaniu zamiast 2 plików iso i obrazu mam tylko plik .rom. Coś nie tak ze ściąganiem czy tak powinno być o nagrywać z jednym. Wersja od młodego991 teraz ściągam od kogoś innego ale może niepotrzebnie,,,,, ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lizok93

lizok93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bojszowy
    z tego co kojarzę to .rom to jest rozszerzenie np. jak masz grę z nintendo czy ps zemulowaną żeby działała na pc. odpalasz w emulatorze na pc i śmiga. ale nie mam 100% pewności...

4. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. kilov1

kilov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po 210 w nazwie przy ściąganiu a po ściągnięciu 190mb na kompie. Teraz ściągam od jednego z was któremu parę razy podziękowano więc mam nadzieje że to będzie śmigało...

Wczytywanie...

Poleć forum