1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jedna gra się wiesz , druga nie odpala. Prosze zobaczyc na OBRAZ abgx. DZiekuje

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez monkey222, Listopad 10, 2012.

1. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam/ Mam problem z dwoma grami Prosze zobaczyc na zdjecia i napisac co jest nie tak z iso,

Obrazy przerobilem w BUC zeby dzialaly na lt 2.0
    1 OBRAZ COD black ops 2---- po włożeniu do konsoli wyskakuje komunikat ze nierozpoznawalna plyta i status bledu kod stanu 01-80-00

2 OBRAZ MEDAL OF HONOR - gra zawiesza sie na pierwszej misji a na dysk nie da sie zainstalowac, ( przy 47% komunikat zeby przeczyscic plyte)

2. Lotnik421 Xbox One

3. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nikt nie potrafi podpowiedziec czy te obrazy sa sobre czy uwalone???na moje oko i doswiadczenie chyba oba obrazy sa sprawne,,gdzie jest problem??? dodam ze RE6 dziala ( nagrywalem na ly 2.0 i 3.0 koleedze) halo 4 dziala super .

4. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    mam LT+ 3.0 i mam dokladnie to samo, widze ze wiele osob ma ten problem bo juz myslalem ze to cos z moja konsola jest nie tak.

5. Boras18

Boras18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A zna ktos rozwiązanie ??

Wczytywanie...

Poleć forum