1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jednak jest Forza Motorsport 4 - Edycja Kolekcjonerska

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez LoNgEr_DGI, Październik 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. LoNgEr_DGI

LoNgEr_DGI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Hej,

Ponieważ zamknięto poniższy temat zakładam nowy.

http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/nie-bedzie-edycji-kolekcjonerskiej-forzy-4-w-polsce-104374.html

Właśnie zaczynamy wysyłkę pierwszej (i chyba jedynej) partii 30 sztuk Forzy 4 - Edycja kolekcjonerska. Niestety pokryło to niecałe 50% zapotrzebowania z przedsprzedaży... Szczęśliwcom gratuluję :cool:

Chyba się nie pochwalę gdzie pracuję :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    no ja dzisiaj dostałem wiadomość na @ że nie załapałem się na swoją edycję limitowaną, i zaproponowano mi w tej cenie zwykłą wersję + 2100 MSP. No to trzeba przeboleć i zadowolić się taką opcją. Jutro planowana wysyłka.

4. T O M A S

T O M A S Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    SGL
    Dziś dostałem maila aby dokonać przelewu - także załapałem się :)

Ale faktycznie w sklepie,w którym dokonałem zamówienia w przedsprzedaży jest już info "Produkt chwilowo niedostępny"

5. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Czyli w sklepach naziemnych (Media Markt, Saturn itd. itp.) nie będzie edycji kolekcjonerskiej w wersji PL? Chciałem kupić sobie pierwszą oryginalnę grę, a tu psikus.

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    30 sztuk to TYLKO nie cale 50% o_O
    To ja sie nie dziwie, nie oplaca sie wydawac EK dla Polski...
    W Hiszpanii, EK kosztuje 74 euro, i spokojnie wszyscy ktorzy zarezerwowali forze 4 dostana, i jest ich mnostwo...
    A wiec tylko policzyc ile sie sprzedalo EK w Polsce i za granica, i nie pisac tutaj ze polacy sa biedni, bo to klamstwo jakich malo.
    200zl na EK nie jest duzo.

7. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
  8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    :OOO Tak słabo EK się w Polsce sprzedają ? Geez, nie mogę uwierzyć.

9. LoNgEr_DGI

LoNgEr_DGI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Podejrzewam, że rzucili na Polskę z 500 sztu – nie więcej…

10. iLaSkA

iLaSkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra wiadomość jest taka, że dotarła. Ja wczoraj w sklepie gdzie zamawiałem otrzymałem info, że jeszcze nie dotarła ale wiedzą, że MS obciął liczbę EK. Liczę, że się załapałem i czekam na maila z zaproszeniem po odbiór:)

11. Michał_20

Michał_20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sandomierz
    W sklepie gdzie zamawiałem rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział mi że 20sztuk ich sklep dostanie i tyle było wystawione na ich stronie internetowej. Wszyscy którzy zamówili tam dostaną swoją edycje i nie muszą wysyłać maili że dla kogoś zabraknie :) Z tym że wysyłka u nich dopiero w piątek a szkoda.

12. Freelander

Freelander Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co ty pierd***sz? 200 zł to nie jest dużo? Albo masz 13 lat i zerowe pojęcie o życiu albo rzeczywiście od hajsu poprzewracało Ci się w *****. Porównaj zarobki w UE i PL a potem sobie ceny porównuj. Polak za wypłate kupi 8-11 gier, gdzie taki z UK 30.

13. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    polak za wypłate nagra sobie tyle gier ile będzie chciał :) 2 zł za płytke to nie to co 200 zł

14. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    i ty kupujesz te "8-11" gier miesięcznie.
    dla mnie 200zł wydać na grę to nie jest problem bo kupuję gry jakościowo a nie ilościowo.
    średnio w ciągu roku kupuję jakieś 6 gier, bo więcej nie potrzeba
    więc nie mów, że 200zł to jest dużo, gdybyś co miesiąc (jeżeli pracujesz) odkładał sobie 50zł, a nawet 30 to mógłbyś w ciągu roku kupić 2 takie EK.

15. iLaSkA

iLaSkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Freelander nie chodzi tylko o gry ale o wszystko w naszym kraju. Idąc krok dalej nie stać mnie na jeżdżenie mercedesem to śmigam sobie tramwajem (albo to mój wybór).

Jaa - Słabe podejście - jak mnie nie stać to okradnę. Zakładaj kominiarkę i wbij do saturna po gry, które potrzebujesz. Na to już brakuje jaj:).

Nie zmienimy tego stanu i niestety pozostaje nam wydawać pieniądze nasz szaleństwa, które dla innych są jak zakup paczki fajek.

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Przecież kolega WYRAŹNIE napisał że 200zł JAK NA Edycję kolekcjonerską to nie jest dużo, i ma rację ! Jak na konsole przeciętna gra kosztuje 200zł bez żadnych dodatków, tylko pudełko i płyta, a tutaj dostajesz w tej samej cenie artbooka czy co jest w EK Forzy 4. Bardziej rzeczowe porównanie - Fifa 12 na X360 = 200zł. Edycja Kolekcjonerska Forza 4 = 200zł więc to jednak nie jest dużo JAK NA EK. I take cieszy rzecz że w Polsce exy M$ są tańsze niż inne produkcje multiplatformowe (takie Gearsy czy Forza 4 można kupić w dni premiery za 170-180zł)

17. XboXGG

XboXGG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja we francji w sklepie tez mialem problem i musialem zamawiac przez internet , i jeszcze nie dostalem infa ze brak , wiec mam nadzieje :)
    tylko kiedy ona wreszcie dotrze :p:)

18. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    piszesz ze kupujesz 6 gier bo więcej Ci nie potrzeba. Już w to wieże, założę się że 100 razy się zastanawiasz zanim jakaś gre kupisz czy aby dobrze wydajesz te 200 zł a jake nie to płacz przez cały tydzień że gra nudna ze trwa tylko 6 godz itp w przeciwieństwie do osób dla których jedna gra to koszt 2 zł więc płaczu nie ma jak gra sie nie podoba a tym samym kasa zaoszczędzona i wydana na być może bardziej przydatne rzeczy niż gra 1200 zł za 6 gier albo 12 zł za 6 gier jak kto woli...

19. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Bardzo madrze facet gada. Sam placilem 70 euro za L.A. Noire gdzie w Polsce kosztowalo 200zl, bf3 bedzie rowniez kosztowac na granicy 200zl, i to sa ZWYKLE wersje. W porownaniu to co dostajemy przy FM4 EK to powinno kosztowac 300zl.

Freelander

Ucze sie, jestem na studiach na prawo. I w tym roku wydalem 280 euro na konsole(gry i live), i nie jest w tym problem.
    W Polsce kupujac gry, ktore sie podobaja i sa warte uwagi nie zabraknie Ci kasy. Ale z tego co widze to sam jestes 13-latkiem ktory sie uczy...

20. Freelander

Freelander Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak będą kosztować 400 zł to też znajdzie się ktoś dla kogo nie będzie to problemem.
    Dwie gry w ciągu roku? No nie wiem. Klocek dostałby RROD'a od kurzu. Szczerze? Gra nie powinna kosztować więcej niż 40-49 zł, jako nowość. I producent by na tym nie stracił, jeżeli gra jest dobra. A że Microsoft na to nie pozwoli to inna sprawa.

Tak. Odbiegłem od tematu, odnosząc się ogólnie do cen gier. Za edycje kolekcjonerskie ogólnie może nie być limitu cenowego. Więc zwracam honor. BTW. Mogę się mylić, ale kolekcjonerska forzy nie zawiera tylko więcej samochodów? I inne pudełko?

Jesteś na studiach? I wydałeś ponad 1100 zł na gry? W nieco ponad pół roku? :| . Rodzice Cie utrzymują?
    I po co nawiązujesz do cen na Zachodzie, skoro to w ogóle nie ma sensu?
    Po czym wnosisz?

21. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    w irlandii ek kosztuje 54.99 euro a dostepna bd w piatek i chyba sobie zakupie:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum