jedno konto, 2 konsole

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam takie pytanie ponieważ chyba nie do końca rozumie gdzie jest granica legalności wg MS. Czy kupujac konsole dzieciakowi (np. siostrzeniec) i ustawiając na jego sprzęcie moje konto jako główne będzie można posciągać wszystkie moje gry (cyfrowe) jeszcze raz? Czy one pojawia się jakoś w panelu z automatu czy trzeba je jakoś "kupić" za zero PLN? Czy live Gold kupiony na moje konto będzie wtedy działał na obu konsolach?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam takie pytanie ponieważ chyba nie do końca rozumie gdzie jest granica legalności wg MS. Czy kupujac konsole dzieciakowi (np. siostrzeniec) i ustawiając na jego sprzęcie moje konto jako główne będzie można posciągać wszystkie moje gry (cyfrowe) jeszcze raz? Czy one pojawia się jakoś w panelu z automatu czy trzeba je jakoś "kupić" za zero PLN? Czy live Gold kupiony na moje konto będzie wtedy działał na obu konsolach?
Będziesz mógł pobrać jeszcze raz, gry cyfrowe możesz pobierać i usuwać ile tylko chcesz razy. Twoje konto ustawiasz u niego jako moja konsola domowa. Gry znajdziesz w Gry i aplikacje, przejedziesz całą bibliotekę zainstalowanych gier w prawo i na końcu będzie lista gier do instalacji. Ponownie dasz instaluj i tyle. Gold również mu będzie działał. Ale ustaw sobie takie zabezpieczenia żeby siostrzeniec Ci nie porobił zakupów, a Ty zaczniesz płacić :p
 

Neski

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanie ponieważ chyba nie do końca rozumie gdzie jest granica legalności wg MS. Czy kupujac konsole dzieciakowi (np. siostrzeniec) i ustawiając na jego sprzęcie moje konto jako główne będzie można posciągać wszystkie moje gry (cyfrowe) jeszcze raz? Czy one pojawia się jakoś w panelu z automatu czy trzeba je jakoś "kupić" za zero PLN? Czy live Gold kupiony na moje konto będzie wtedy działał na obu konsolach?
Takie działanie odnosi się tylko do konta Xbox One, zaś przy 360 nie działa :)
Logujesz się na swoim koncie u niego, i ustawiasz konsolę jako konsolę domową. Dzięki czemu on będzie mógł korzystać z wykupionych abonamentów na Twoje konto - golda, ea acess i gier.
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Oczywiście chodzi o One. Z tymi ustawieniami to słuszna uwaga ;) Tylko będę musiał sprawdzić czy ustawienia zabezpieczeń przypadkiem nie muszą być globalne czyli dla obu konsoli identyczne.
 

Do góry Bottom