Jedno konto, 2 xboxy - pytanie

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie koledzy i koleżanki (pozdro kuleczka)
Mam teraz XO fat i chyba dokupię sobie XOs. "Grubas" będzie w domu a slimka na delegacje. Mam tylko pytanie; jak to będzie z cyframi które mam kupione na swoim koncie? Będę mógł grać na obydwu konsolach, czy jak?
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Normalnie logujesz się na nowej konsoli i tyle....
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak będziesz mógł grać

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
... bez żadnej zabawy w konsola domowa i niedomowa?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No chyba licencja jest na koncie do gier to z czym chcesz kombinować?
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No chyba licencja jest na koncie do gier to z czym chcesz kombinować?
Tak, tak wiem...
No ale co będzie gdy córka odpali fata w tym samym czasie gdy ja będę na slimce? Będę zalogowany z dwóch konsol jednocześnie ?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
To możesz połączyć konsole profilami córce dać nowe konto a swoje ustawić jej w tle jako domowa.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ja bym domową ustawił na slima z tego powodu że jak Ci net zaniknie na jakimś zadupiu w delegacji to nie będzie licencji do grania.
Konto zalogowane na konsoli bez ustawienia konsoli domowej bez XBL nie ma licencji do grania offline.
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok. Dzięki wielki panowie za wyjaśnienia.
 

darx1204

Świeżak
Świeżak
Wybaczcie że się podepnę, ale mam pytanie które mnie bardzo nurtuje, a mianowicie ja i kumpel mamy XO. Wiadomo że można się dzielić grami, tylko jeżeli on u siebie ma ustawioną konsole na domowa i ja mam u siebie to możemy się wymienić kontami i grami bez problemu czy jeden z nas musi zmienić ustawienia konta???
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na swojej konsoli ustawiasz jego profil jako domowy i grasz na swoim. A on ustawia na swojej konsoli twój profil jako domowy i gra na swoim. I gitara siema.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

tysszek

Użytkownik
Użytkownik
Dopne się tutaj bo już zgłupiałem.
Żona kupiła mi xbox one X a mojego FATa oddałem synowi. Obie są w jednym mieszkaniu. Jak mam teraz zrobić aby u niego działał gold na konsoli i u mnie z mojego konta. Teraz jak on włączy konsolę to mnie wywala lub na odwrót.
Ja mam dużo gier cyfrowych i subskrycje ea i resztę. A nie widzi mi się opłacać mu golda też.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
On twoje konto jako domowe a ty na swoim koncie grasz normalnie.
 

tysszek

Użytkownik
Użytkownik
On twoje konto jako domowe a ty na swoim koncie grasz normalnie.
Ok i o to mi chodziło. Zaraz obczaje. A robiłem na odwrót :)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dopne się tutaj bo już zgłupiałem.
Żona kupiła mi xbox one X a mojego FATa oddałem synowi. Obie są w jednym mieszkaniu. Jak mam teraz zrobić aby u niego działał gold na konsoli i u mnie z mojego konta. Teraz jak on włączy konsolę to mnie wywala lub na odwrót.
Ja mam dużo gier cyfrowych i subskrycje ea i resztę. A nie widzi mi się opłacać mu golda też.
Po pierwsze musisz najpierw zalogowac sie na facie u syna na swoim profilu i ustawic - konsole jako domowa. Wylogowac sie (jak chcesz nawet usunac swoje konto z fata - zeby syna nie korcilo ;)). Syn bedzie logowal sie na facie za pomoca swojego profilu. I od tej pory mozecie grac jednoczesnie we wszytskie zakupione przez Ciebie na swoj profil gry itp. i na pewno nie bedzie Was "wyrzucalo". Na XOX-e nie musisz nic ustawiac :).
Co do GwG nie wiem czy mozna dzielic bo u mnie kazdy ma swoj, ale wiem ze dziala to z EA. Tylko tu niestety bedziesz musial za kazdym razem na chwile zalogowac sie swoim profilem na facie syna wejsc na EA, zaczac pobierac wybrana gre i sie wylogowac z fata (pobieranie bedzie trwac nadal). Jak skonczy pobierac syn bedzie mogl gracna swim profiu w facie. Powiem wiecej z doswiadczenia, moj profil jest jako domowy u brata. Kupujemy gry na spolke na moje konto, dzieki czemu on tez moze grac i cena jest 50/50 :).
 
Ostatnia edycja:

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko tu niestety bedziesz musial za kazdym razem na chwile zalogowac sie swoim profilem na facie syna wejsc na EA, zaczac pobierac wybrana gre i sie wylogowac z fata (pobieranie bedzie trwac nadal).
Posiadając aktywną subskrypcję EA Access można instalować gry bezpośrednio ze sklepu na xboxie. Posiadając aktywną subskrypcję EA Access wyszukując zgodną wersję gry z EA Access pojawia się opcja zainstaluj.
 
Ostatnia edycja:

kamcio100

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie, też sie podepne bo wole zapytać.

Mam XOs, na niej mam od nowości swoje konto (domowa konsola) i na tym koncie mam Fife 18 oraz Xbox Live Gold aktywny, kumpel ostatnio sobie zakupił również XOs i zaproponował że może ode mnie odkupić to konto (tak aby każdy był zadowolony). Więc teraz tak ja u siebie na swoim profilu gram non stop w Fife i mam już tam wszystko zapisane, muszę zrobić tak ?

1. Zalogować się u niego na swoim koncie,
2. Na moim profilu przejść w ustawienia i ustawić u niego konsole jako domową
3. następnie pobrać Fife 18 na jego konsoli
4. Wylogować się ze swojego konta u niego(lub sie nie wylogowywać?)
5. Zalogować się jego profilem

I tak będzie działać wszystko u niego że będziemy mogli grać we dwóch mecze online ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witajcie, też sie podepne bo wole zapytać.

Mam XOs, na niej mam od nowości swoje konto (domowa konsola) i na tym koncie mam Fife 18 oraz Xbox Live Gold aktywny, kumpel ostatnio sobie zakupił również XOs i zaproponował że może ode mnie odkupić to konto (tak aby każdy był zadowolony). Więc teraz tak ja u siebie na swoim profilu gram non stop w Fife i mam już tam wszystko zapisane, muszę zrobić tak ?

1. Zalogować się u niego na swoim koncie,
2. Na moim profilu przejść w ustawienia i ustawić u niego konsole jako domową
3. następnie pobrać Fife 18 na jego konsoli
4. Wylogować się ze swojego konta u niego(lub sie nie wylogowywać?)
5. Zalogować się jego profilem

I tak będzie działać wszystko u niego że będziemy mogli grać we dwóch mecze online ?
Wszystko na tak, tylko po dodaniu gry do pobierania usuń swoje konto z jego konsoli dla bezpieczeństwa, wszystko będzie działać.
 

tysszek

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko na tak, tylko po dodaniu gry do pobierania usuń swoje konto z jego konsoli dla bezpieczeństwa, wszystko będzie działać.
Albo ustaw hasło lub ogranicz dostęp
 

kamcio100

Użytkownik
Użytkownik
A u siebie coś przestawiam na koncie i na konsoli prywatnej ?
 

Do góry Bottom