1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jedno konto live a dwie konsole.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez impact18, Grudzień 11, 2012.

1. impact18

impact18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich.

Mam małe pytanie. Założyłem konto live u siostry i na nim grałem. W tej chwili dokupiłem xboxa dla siebie i pobrałem swój profil live na konsole, ale nie usuwałem konta u siostry bo do niej też czasem wpadam i używam tego konta.
    Czy coś mi za to grozi? Jeżeli nie przenosiłem żadnych licencji itp? Kupiłem na razie tylko jedną grę i zastanawiam się, czy microsoft może się do czegoś przyczepić przez uzywanie jej na dwóch konsolach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie, raczej nie powinien, nawet jeśli dostałbyś bana to zadzwonisz do supportu, udowodnisz im że konta nie sprzedałeś i odblokują.

4. impact18

impact18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok. Dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum