1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jedno konto na dwóch konsolach

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kukiluki, Grudzień 26, 2015.

1. kukiluki

kukiluki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    Wita. Stałem się szczęśliwym posiadaczem XO. Mam pytanie bo chcę X360 oddać kuzynowi i nie wiem czy musi tworzyć nowy profil czy może korzystać z mojego. Na nowej konsoli korzystam własnie z starego profilu i nie wiem czy mi nie zablokują jak będzie używany na 2 konsolach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może korzystać z twojego ponieważ można się zalogować w tym samym czasie na X360 i XO na jednym profilu.

4. Michal605

Michal605 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podepne sie pod temat. Udostepnilem bratu moj profil z fifa 16. On zalogowal sie na moim profilu na swojej konsoli moimi danymi i ustawil konsole jako domowa i gra na swoim profilu, a ja mok profil logoje i przy probie wejscia w gre pisze aby uzyskac ta gre musisz byc online Jesli grasz na tej konsoli regularnie skonfiguruj ja jako swoja konsole domowa, aby miec mozliwosc grania w gry ktore juz posiadasz offline

Wczytywanie...

Poleć forum