1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jedno konto na dwóch Xboxach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Chciuk, Kwiecień 5, 2014.

1. Mateusz Chciuk

Mateusz Chciuk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GĂłrzyce, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    Witam posiadam Xboxa 360 z USA więc większość oryginalnych europejskich gier nie działa na nim. Mam w planach zakupienie drugiego używanego Xboxa jedynie pod granie w oryginalne gry.
    I teraz moje pytanie czy można przenieść konto z jednego X'a na drugiego przez pendrive i czy będzie to legalne z regulaminem Microsoftu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Oczywiście jest legalne posiadanie jednego konta na dwóch konsolach - tylko nie przenoś profilu na pendrivie a odzyskaj swój TAG GRACZA przez usługę xbox live (wszystko bedzie śmigać - sam mam X360 i XO)

4. Mateusz Chciuk

Mateusz Chciuk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GĂłrzyce, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    A więc w raczej w tą stronę trzeba to zrobić. Dzięki wielkie :)

Jeszcze pytanie z innej beczki, normalnie na Xie używam konta z @o2.pl bo z @gmail.com nie mogłem, jednak mam konto M$ z gmailem pod Windows Phone. Można jakoś połączyć dwa konta żeby głównym był @gmail.com ale osiągniecia z @o2.pl zostały dopisane ?

5. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy dobrze rozumiem o co Ci chodzi ? - jeśli konta / maile są przypisane do jednego tagu gracza/konta na xbox livie (tzn jeśli za pomocą jednego i drugiego adresu mailowego możesz się zalogować na tym samym koncie)po zalogowaniu się do XL powinien się gamescore uaktualnić - informacje co do swoich adresów mailowych możesz zmienić przez stronę xbox.com...można przypisać kilka mailów do danego konta - piszesz o koncie windows phone - rozumiem ,że tam zdobywałeś jakieś punkty w grach grając na telefonie..??jeśli tak to te punkty nie zostaną dodane do XLiva z racji tego ,że na XLivie masz tylko punkty zdobyte na xboxie .....jeśli dobrze rozumiem o co pytasz ;)

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    osiągnięcia z telefonu zostają dodane tylko wtedy gdy pobrałeś na telefon swoje konto z xboxa . Nie da się przenieść osiągnięć z konta na konto .

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    xbox one i xbox 360 to nie to samo co dwa xboxy 360

Wczytywanie...

Poleć forum