1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jedno pytanie od swiezaka - xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deebo23, Kwiecień 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. deebo23

deebo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam dopiero co rozpakowanego xboxa elite iextreme lt i mam pytanie o bana. Jeśli tylko raz wejdę na xbl to już prawdopodobnie będą mieli mnie na czarnej liście do zbanowania podczas tych fal banów czy muszę dużo dużo grac lub być akurat online kiedy zrobią ta fale aby dostać bana na xbl?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak. Wystarczy połączyć się raz z XBL i można dostać bana LOS (iXtreme 1.6 i starsze), ale podobno iXtreme LT jest bezpieczne i można łaczyć się z XBL
    Masz przeróbkę więc graj lepiej offline jak obawiasz się bana.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Możesz dostać nawet jak podłączysz się na kilka sekund do XBL . Graj póki możesz a jak złapiesz bana to nic strasznego , po prostu stracisz tylko możliwość gry online . Więc graj póki możesz i do póki bana nie dostałeś .

5. sseettaa

sseettaa Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    ja mam LT 1.61 łupie w giery na LIVE od stycznia i nic a dodam ze jestem podpiety do LIVE 24\h

6. SirArczi

SirArczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UP

Lucky ONE :) Hehe ... ja osobiscie na swoim iExtreme LT nie gram LIVE

Jakos .. hmm nie mam odwagi ? Heh ... ostatnio podpialem sie tylko do LIVE aby zaktualizowac TAGA.

W sumie nie zabardzo wiem kiedy i jak M$ daje bana

7. sseettaa

sseettaa Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    za drogie to wszystko aby sie bawic w orginalne gry czy kupno albo odnawianie konta gold jeszcze do tego punkty microsoft(ale ich nienawidze) jest nowy dasch co odblokuje ci hdd kodeki xvid wgrasz sam zaraz odblokuja mozliwosc grania online po banie cierpliwosci

8. livingfear

livingfear Guest

Wszystko zostało powiedziane,i wyjasnione na temat pytania.Temat zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum