1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jedno pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xRazor, Luty 13, 2010.

1. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Kupiłem xboxa, chyba niestety starszy model ma napisane gdzies z tylu 16,5A.

I teraz najważniejsze: Czy przy moim graniu MAX 3h dziennie, istnieje jakies duze prawdopodobiensto przegrzania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    twoj xbox to xenon/zephir byly one dosyc wadliwe.aby dzialal poprawnie znajdz dla niego jakies miejsce z dobrym przeplywem powietrza i jezeli bedziesz gral MAX 3h dziennie to nie poinno byc problemu lecz to roznie z tymi starszymi xboxami 360 roznie bywa-raz dobrze pracuja i mozesz grac przez caly dzien i nic mu sie nie stanie a raz pograsz godzinke i wyskoczy ci rrod.w czasie gry sprawdzaj czy sie za mocno nie nagrzal,jezeli tak to go wylacz i daj mu odpoczac.jednakze przy 3 h nie powinno sie nic stac ale uwazam takze ze te 3 h dla twojego xboxa to max!!!

podziekuj jak pomoglem :)

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Jak możesz dołożyć trochę kasy to sprzedaj tego i kup falcona lub jaspera. Jednak nie mówię, że zepsuje ci się. Mój kolega ma iksa z 2005r. i do tej pory działa, tylko że chyba już długo nie wytrzyma, bo się ciągle zawiesza i mocno grzeje.

5. xPnsRx

xPnsRx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam x'a z 2006 roku i gram czasem po 6 godzin , ani razu nawet się nie przyciął. Może akurat trafił mi się dobry model.

6. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ja to bym zrobił inaczej:) Ponieważ to już starszy model niema pewnie gwarancji, ja bym zamontował dodatkowe wentylatory na radiatorach, jest duzo turotiali na ten temat, jest troche roboty ale później daje dużą satysfakcje, mój kumpel to ma ale to już jest wechikuł ten jego xbox:D

7. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    moja konsolka jest 2006 r i najmniejszego problemu z nią nie miałem a chodzi 6-12 godzin dziennie , zależy jaki egzemplarz trafisz . ja swojego nie zamienił bym za nic czyta wszystko i zero zacięć

8. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Dzieki wszystkim za rady. Gościu od którego kupuję pisze, że grał na nim ponad rok i się nie psuł ;) A nawet jeśli się zepsuje, to sprzedam resztę części i moje straty nie będą takie wysokie.

Wczytywanie...

Poleć forum