1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jednomiesięczny Xbox zawiesza się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Buman, Styczeń 8, 2013.

1. Buman

Buman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Mam taki problem a mianowicie trochę ponad miesiąc temu kupiłem sobie w supermarkecie nowego xboxa 360 Slim 250GB. Dziś grając sobie w Red Faction Guerilla po około 1,5 godzinie gry tytuł zawiesił się że nic nie dało się zrobić, tak więc zresetowałem konsolę (wyłączyłem, poczekałem z 15sec i włączyłem). Odpaliłem grę na nowo po około 30min znowu to samo tyle że tym razem po resecie zawiesił się przed pokazaniem się tego loga "Xbox 360" jak się konsole włącza i cały czas czarny ekran był tak więc znów go wyłączyłem, poczekałem trochę dłużej (z 5min) i włączyłem na nowo, odpaliłem grę minęło z 20min i.....zwiecha (-,-). Dodam że konsola stoi na stołku 10cm od ziemi(podłogi) poziomo tak więc przepływ powietrza jest dobry, nie była też jakoś katowana bo gram spontanicznie raz czy dwa dziennie po 3 max 4 godziny, dodam też że gram z dysku nie z płyty.

I teraz moje pytanie brzmi czego może to być przyczyna i czy oddawać już ją na gwarancję? ;p

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidwronowski1

dawidwronowski1 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stare Sioło
  4. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Pewnie ci sie trafila pechowa sztuka . Oddawaj na gwarancje poki mozesz!!!!!

5. Buman

Buman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Coś tak przeczuwałem ;/ Czyli muszę zadzwonić do MS i zgłosić usterkę czy zawieść konsolę do sklepu w którym została kupiona (Auchan). I jeśli mógłbym prosić to czy mógłby ktoś podać link jakiś lub coś jak krok po kroku oddać konsolę na gwarancję bo słyszałem że trzeba zrobić zdjęcie paragonu zakupu czy coś... Sorki ale jestem zielony w tych sprawach to moja 2 konsola pierwszą było PSX .

6. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja jak dawalem Tv na gwarancje to dalem do sklepu na podstawie paragonu

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Jednomiesięczny Xbox zawiesza się.

Najpierw dołączyć dysk i zobacz czy dalej to samo. Jeśli tak to gwarancja, jeśli się nie wiesza to wyczysc pamięć podręczna dysku. Jak dalej zawiechy to zrzuc save na pena i sformatuj dysk. Jak dalej zawiechy to reklamuj tylko dysk.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

8. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Jednomiesięczny Xbox zawiesza się.

microsoft przysyla kuriera po konsole. ja bym osobiscie do molocha nie zaniosl na gwarancje.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

9. Buman

Buman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dexter zrobiłem tak jak mi napisałeś a mianowicie:
    Włączyłem konsolę z dyskiem w środku znaczy bez żadnego kombinowania żeby spr. czy się zwiesi tak jak podejrzewałem zwiesiła się więc wyłączyłem konsole, wyjąłem dysk, włączyłem, zacząłem grać z płyty i nic przez te 30min które grałem nie zwiesiła się. Włożyłem z powrotem dysk, wyczyściłem pamięć podręczną, włączyłem grę z dysku po czym gra zapytała mnie o aktualizację, zaktualizowałem ją (grę .), zacząłem grać, minęło około 20min i.... zwis ;p Tak więc zostaje mi ostatnia opcja czyli format dysku lecz go jeszcze nie zrobiłem dlatego że mam pytanie czy jest możliwe że gra zwiesza się z powodu aktualizacji która się do niej ściągnęła? Skąd ta moja denna teza? Ponieważ wcześniej tą aktualizację miałem zrobioną ale gdy wyczyściłem pamięć pod. gra kazała mi ją ściągać na nowo więc przypuszczam że ta pamięć odpowiada za aktualizacje do gier itp., a nie mogę tego sprawdzić na innej grze ponieważ ową grę mam tylko jedną jak na razie w mojej kolekcji. Miałem oczywiście inne gry lecz je przeszedłem i oddałem bo były pożyczone, ale wtedy nie byłem podpięty do Xbox Live i nic nie aktualizowałem ;d Może nie którzy pomyślą że zadając takie pytanie jestem debil ale nie chce robić formatu, i jak się nawet po tym zawiesi oddawać na gware dysku żeby potem się okazało że te 1%(czyli moja teza ;p) się sprawdziła i to jest wina aktualizacji ;D Dodam że zauważyłem że gra nie zawiesiła mi się jeszcze np. jak sobie biegałem czy rozwalałem coś tylko gdy np. zapisuje się stan gry, po zaakceptowaniu misji itp... .

10. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    żeby wystartować bez tej łaty do gry to odepnij od live, wyczyść cache, zrestartuj i próbuj (bez live)

11. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Jedyne co mogę ci podpowiedzieć to wysyłka na gwarancję.

12. elbartoo

elbartoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Mój też ma koło miesiąca i zaczyna się wieszać , ale ja katuje go 18 godzin dziennie ;) i nie wiem czy wytrzymam oddając go

Wczytywanie...

Poleć forum