Jedyny, ale największy minus budowy Xbox One (połyskujący plastik) - rysuje się od niczego.

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Siema, możecie mi powiedzieć, czy gdybyście nie wiadomo jak dbali o ten sprzęt to połyskująca połowa plastiku zawsze będzie porysowana? Ja po jakimś czasie od przecierania gładką jak tyłek niemowlaka ścierką zauważyłem micro rysy, potem zauważyłem 3-4 większe, już typowe ryski, jakby ktoś ewidentnie coś na to postawił. Dwa razy zdarzyło mi się, że położyłem delikatnie pada na tą powierzchnię i prawdopodobnie od łączeń plastikowych części (rowków) mam ryski.. no szlag, dbam o to jak mogę a od zwykłego przecierania powstają rysy i pod światłem dosłownie cała powierzchnia jest nimi pokryta.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dlatego ja mam matową limitkę. Nawet kurzu nie widać ;)
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dlatego ja mam naklejania folie jak na wyświetlaczu tel i niemam tego problemu :)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak u kolegi po wyżej również posiadam folie a raczej odpowiedni odcięty skin zero problemu z rysującą powierzchnią części błyszczącej

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dokladnie mam takie coś. Taka sama folie ma też @kuleczka91
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
trzeba będzie zakupić.
 

warone

Banned
Użytkownik
Ja tam nie używam niczego , to jest sprzęt i jak każdy sprzęt brudzi się rysuje itp itd . Przecieram ściereczką od tv i jak na razie wygląda dobrze .
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja mam to gdzieś nie mieszkam w muzeum ani nie latam po konsoli papierem ściernym więc jak się zrobią małe ryski to nic wielkiego, zawsze można nakleić jakąś folię chociaż nie przepadam za takim upiększaniem.

Kurz raz na ~miesiąc usuwam pędzlem malarskim z miękkim włosiem i to wystarcza.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam tą folię hori z linku i polecam :) Kupiłam od razu po kupnie konsoli ;) Dla mnie sprzęt ma być zadbany, a nie porysowany. Wzięłam od tego sprzedawcy z linku.
 

Wojol92

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak ta folia ma się na panel przedni, miejsce na logo xboksa jest wycięte? Jeżeli nie to nie ma problemu z jego odpalaniem?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak ta folia ma się na panel przedni, miejsce na logo xboksa jest wycięte? Jeżeli nie to nie ma problemu z jego odpalaniem?
Nie, nic nie ma wycięte. Jest w całości. Jak z odpalaniem? Nawet nie pytaj :D Lekko zahaczysz i konsola włączona, także przewodzi super. Jedyne wycięcie jest na logo na panelu górnym, taka elipsa :)
 

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tam nie naklejałem, nie będę sprzedawał. Micro, macro maxi rysy więc mnie nie obchodzą. Przetarłem teraz ręką i jest dobrze, jak dla mnie.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Dbacie jakby miała sie zepsuć od kurzu lub od rys :p x1 nie stoi w muzeum zeby go podziwiać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Wojol92

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kuleczka, ostatnie pytanko. Jak mam już konsole lekko porysowaną, jest sens zakładania owej folii? Po jej założeniu będą słabiej widoczne?
Ona jest całkowicie przezroczysta czy jak
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Większość rynek zniknie i nie będzie widoczna
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dbacie jakby miała sie zepsuć od kurzu lub od rys :p x1 nie stoi w muzeum zeby go podziwiać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tu nie chodzi o to czy się zepsuje, a o estetykę. Jedni mają to w dupie i mogliby mieć porysowaną nawet gwoździem i by ich to nie ruszyło. Ja należę do tych drugich, których nawet małe rysy irytują ;)
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja tak samo. :play:
 

Wojol92

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak tak mówicie...biere to!
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nie masturbuje się konsola - rysuje się to się rysuje wazne aby dzialala i aby fajnie się na niej gralo - a za 5-6 lat wywale i kupie konsole nowej generacji a to tylko czarny plasik i trochę metalu
 

Do góry Bottom