1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jedź ze mną na turniej GameExpert autem! z Poznania.Wygraj XBox'a.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez disi, Sierpień 8, 2010.

1. disi

disi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Jeśli macie ochote powalczyć o X Boxa oraz o kilkanacie innch nagród ( m.in. repliki piłek Jabulani ) w turnieju gier organizowanym przez sieć marketów MediaExpert w FIFA 10 to nic prostszego. W najbliższą sobote tj. 14.08 turniej odbywa sie w Wrocławiu ( centrum FUTURA ul. Graniczna 2A). Mogę Cie zabrać . Jade autem z Poznania.
    Koszt:10 PLN/osoba/1 strona.
    Wolne mam 3 miejsca. Skontaktuj sie ze mną na gg 488 1664.

Inne miejsca w których będę:
    21.08: Jelenia Góra.
    28.08 Swidnica
    04.09 Zgorzelec

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qukis

Qukis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Siema :)
    Wiesz może o której zacznie się ten turniej ?
    Bo jestem z Wrocka i chciałbym spróbować swoich sił :p

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. disi

disi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Turniej rozpocznie się o 10tej. Potrwa max do 18tej. Turniej na FIFA 10 na dwóch RÓWNORZEDNYCH druzynach czyli np. Real Madryt vs. Real Madryt.
    Nagrodami są XBox, Kierownica, 5 replik piłek Adidasa Jabulani, 4 gry na Xboxa m.in Forza, kubki, koszulki. Osoby, które wygrały wcześniej we Wrocławiu i zajely miejsce 1-2 NIE MOGA BRAC udziału w rozgrywce finałowej ( w turnieju moze brac udział).
    Poprowadzę tą imprezę, więc jesli macie pytania to odpowiem z przyjemnoscia :) już teraz. A chętnych nawet podrzuce na tą impreze :).

6. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Ja jadę na turniej w Świdnicy, bo jak będzie we Wrocławiu, to będę na wakacjach. Myślę, że w Świdnicy są lepsze nagrody 1. Arcade Jasper, 2. Kierownica (Mad Catz (tak było napisane)) 3. Halo3 ODST i Forza3.

Powodzenia!

7. disi

disi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nagrody na kazdym turnieju są równorzędne i takie same:) Choć teraz w Raciborzu dorzucone były parasolki przeciwdeszczowe:).

8. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    W tym tygodniu się zapiszę :) Mam nadzieję, że nie jest to +18 :))

9. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
  10. disi

disi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    turniej otwarty bez obraniczeń wiekowych.

11. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elo. Zobaczymy się we Wrocławiu i świdnicy będę tam, bo ja z Wrocławia. Mam też artykuł napisany przeze mnie, dla tych co się wybierają tam a mają jakieś pytania. Zapraszam do lektury.
    No więc na 3 dnie przed zawodami idziesz do sklepu się zapisać. Dostajesz specjalny bilet wydrukowany na a4. W dniu zawodów każą przychodzić o 9 rano. Nie spiesz się. Zapisy zaczynają się o 10 a przez całą serię kwalifikacyjną możesz przyjść i się zarejestrować czyli średnio 11-12. Nie radze być wcześniej typu 8 rano, bo przed tymi sklepami siedzą "menelowate dzieci", które myślą, że będą pierwsze grały, ale o tym zaraz. No to jak już postanowisz pójść to dostajesz taką naklejkę jakby z numerem z biletu i imieniem. Niestety musisz ją sobie przykleić :/. Idziesz tam gdzie grają, są zawsze 4 tv czyli po 8 osób naraz gra. 2 takie laski losują numery, które będą teraz grać czekasz na swoją kolej i idziesz sobie usiąść i czekać na gwizdek, wszystkie mecze zaczyna durny konferansjer, który musiał się patrzeć na szyld, bo myślał, że jest w mediamark... No dobra to teraz sama rozgrywka gracie tymi samymi drużynami można dokonywać zmian kiedy się chcę, ale to nie kulturalne jak ktoś wyprowadza atak, a ty klikasz stop, lepiej wcześniej uprzedzić ziomka. Gra się 6 minut połowa, a w dalszej części mecze będą miały po 4 minuty połowa. No i gra się w systemie pucharowym wygrywasz idziesz dalej, jak odpadniesz no to koniec dostajesz dyplom, a jak odpadasz na dalszych szczeblach to dyplom smyczka i chyba kosz na bielizne philipsa .. Nagrody to xbox360 arcade za 1 miejsce na 2 kierownica, za 3 gra halo3, albo forza3 za 4 miejsce gra której nie wybrał zawodnik z miejscem 3. Czasem się zdarza, że jest więcej gier :D. Ja osobiście wygrałem halo3 za 3 miejsce, bo forze3 już mam. Trochę się rozpisałem liczę na DZIĘKUJĘ :)

@WARMIN. Nie w każdym mieście tak jest. We Wrocławiu na Krakowskiej w holu centrum był odgrodzony teraz i tam 4 tv 3 sofy i 2 te piłki do siedzenia.

12. Warmin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    @banan1996 wstawiłem tylko jako zdjęcie poglądowe, wszelki niuanse w scenografii są już zależne od sklepu

13. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Myślicie że nie będzie problemu, żeby chłopak 13-letni tam grał? Widywaliście już takich młodych na turniejach? :p

14. Warmin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
  15. Qukis

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    A mam pytanie czy trzeba się zapisywać 3 dni wcześniej czy zapisy są w dzień turnieju ?

16. disi

disi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w dniu turnieju , w trakcie trwania eliminacji również mozna się zapisać. Turniej nie ma ograniczen wiekowych. We Wrocławiu rozpoczynamy o 10.

17. Qukis

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jednak pojechałem się zapisać już wczoraj, gdyż na stronie pisze, że zapisy od poniedziałku do piątku.
    A i mam pytanie ile mniej więcej osób brało ostatnio udział we Wrocławiu ? Byłem wczoraj i jestem zapisany jako 30+ zawodnik :p
    Mam nadzieję, że nie będzie ze 100 osób ^^

18. Warmin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    w Legnicy 30 zapisało się w dniu turnieju, więc oczekuj z 60 osób :)

19. disi

disi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w Raciborzu było ok 80. Może jutro pęknie pierwsza setka? :) A ha i dobra wiadomosc: kolejne turnieje we wrześniu i październiku przed nami! o Szczegółach bedę informował.

20. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja się w Świdnicy wczoraj zapisałem. Mam bilet z numerem 87, więc na bank będzie więcej niż 100 osób

21. Maives8

Maives8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wygrał ktos juz cos na tym turnieju? Przejechałbym sie tylko ze daleko a mieszkam na slasku.

Wczytywanie...

Poleć forum