"Jeśli chcesz grać na swój sposób, to coś dla Ciebie"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Amerykańska firma próbuje odbudować swój wizerunek. Przez ostatnie miesiące systematycznie słyszymy o zmianach dotyczących najnowszej konsoli Microsoftu, a dzisiaj w Sieci pojawiła się grafika, która sugeruje, że Xbox One został stworzony dla nas.

Twój wybór, Twoje gry, Twój czas, Twoje połączenie, Twój harmonogram, Twoje rzeczy, Twoja rodzina – Xbox One daje nam wybór i w pewien sposób otwiera się na graczy…

Jednak patrząc na tę grafikę i niektóre hasła typu „Twoje gry”, czy też „Twoje połączenie” przypominają mi się komentarze lamentujących graczy, którzy po pierwszych wieściach o najnowszym sprzęcie Microsoftu niezbyt pochlebnie ocenili działania Amerykanów.

Na szczęście mieliśmy kilka zmian i teraz Xbox One może poszczycić się takimi możliwościami jak grą offline, a wszyscy użytkownicy będą mogli pożyczać między sobą tytuły. Jak to mówią – lepiej późno niż później.

 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Większości graczy Mikrosyf już nie kupi, to o co im naprawdę chodzi pokazali na początku, teraz po prostu ratują się kampanią kłamstw, ale straconego zaufania wielu graczy nie odzyskają nigdy.
 

the mistic

Banned
Szacunek szybko odrobią u graczy ja się będzie łatwo i szybko dało się ją przerobić.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mój pierwszy(jakze cenny, i wnikliwy) koment, na temat xone- jak bym miał hajs, bym se kupił. bo to niezła konsolka będzie. ale poczekam, aż zejdzie do poziomu x360, se fundnę wtedy. ;P
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
A ja kupuję. Dla Kinecta. Kinect w 360 to była jedynie zabaweczka, teraz to jest potężna maszyna AR. Zobaczycie, jakie na to będą gry za rok/dwa.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
harmonogram w konsoli.
gdzie te czasy że wkładało się płytę i grało.... ?
TV! SPORTS !! TV ! TV !
 

CiNoLs

Użytkownik
Użytkownik
Łooooł, będzie można zapauzować grę. Wielki krok do przodu :)
 

Do góry Bottom