1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeśli chcesz zagrać w TESO na więcej niż jednej platformie musisz zapłacić więcej!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dokładnie rzecz ujmując dużo więcej. Jeśli chcecie bawić się przy The Elder Scroll Online zarówno na PC jak i chociaż jednej z konsol będziecie musieli zapłacić dwa abonamenty, a jeśli na wszystkich platformach to trzy.

Dodatkowo wersja konsolowa i blaszakowa wymagają utworzenia osobnych kont.

O wszystkim wiadomo dzięki redditowi i pewnemu użytkownikowi, który skontaktował się z obsługą klienta, która odpowiedziała na pytanie związane z omawianą kwestią - oto ich odpowiedź.
    Nie wiem jakie są powody takiego działania, ale inne MMORPG goszczące na konsolach i PC nie mają takiego problemu. Przykładem jest Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, za które płaci się raz i ma się dostęp do wszystkiego. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale bezsens, płaci się za grę to jeszcze nawalają abonamenty. Myślałem ,że chodzi o Tesco :)

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Ładnie... skok na kasę jakiego dawno nie było :d (ostatni tak wielki skok na kasę był chyba przy próbie przepchnięcia one z "pierwszą polityką") o_O Podziękuje jakoś już mi się odechciało kupować/inwestować w tą grę :/

5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    310
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    I znów się marudy zebrały... jak nie cod to teraz teso. A jak np kupicie fifa14 na xbox360 to dlaczego w środku nie ma płyt na pc i ps3? No przecież to zdzierstwo! Gry mmo wymagają poświęcenia ogromnej ilości czasu i mam uwierzyć że ktoś będzie w to grał na konsoli i na pc?? Chyba bliźnięta syjamskie jedynie. A jak ktoś jest tak głupi żeby nie wybrać jednej platformy to pewnie ma tyle kasy że mu to różnicy nie robi. Tyle ode mnie.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

6. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    A chciałem kupić. Mam płacić 200zł za grę i jeszcze abonament? Wolne żarty.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Po pierwsze od tego jest forum żeby wyrazić własną opinie i mogę marudzić do potęgi, po drugie duże ilości czasu ^.- no jeżeli stoisz 2h w mieście a 15 min przeznaczasz na jakieś zadanie i tyle i znowu 2h w mieście to co się tu dziwić że to wymaga dużo czasu. Twoja argumentacja na przykładzie fify jest za przeproszeniem z d*py wzięta a czemu ? Fifę kupie zapłacę raz i gram, a tu każą bulić za samą grę a potem jeszcze trzeba bulić za to że łaskawie pozwalają Ci grać w tą grę i pewnie po jakimś czasie podliczając wydaną kasę np. na TESO tylko na pc okazuje się że miałbym jeszcze fife na ps3 i xbox'a i to jest "niesprawiedliwe" bo nie dość że chcą kasę to jeszcze ograniczenia z kontami, i właśnie te kombinacje. Jakoś wiele gier mmo jest w sieci na pc i nie wymagają abonamentu a serwery nadal żyją i cieszą się popularnością nawet takie DayZ płacę raz za grę i mnie to nie obchodzi wiadomo nie dostanę tej gry na inne platformy ale twórca nie będzie mi walił ściemy w oczy (i skakał do mojego portfela) że abonament jest potrzebny do aktualizacji jak to gdzieś przy TESO wspominali, tylko dostanę tą aktualizację, i nadal mogę normalnie grać bo zapłaciłem za grę... TESO jak dla mnie jest po prostu jednym wielkim skokiem na kasę nic więcej zrobili na szybko "coś" co nazwali mmo/rpg i teraz za wszystko chcą kasę...

1 osoba to lubi.
  8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Bylem zainteresowany ta gra i to bardzo ale jak zobaczyłem ceny w sklepie fakt ze wersji PC ale sadze ze ta na konsole nie będzie się różniła to zwątpiłem . 55 euro za grę + 25 euro za abonament na 60 dni , to chyba jakiś żart .

1 osoba to lubi.
  9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To niemal pewniak, że gra przejdzie na F2P. Raczej będą pustki na serwerach jak ma być takie coś ;)

10. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Kwestia czasu

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum