1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeśli nie macie dość - ładny montaż wideo z The Elder Scrolls V: Skyrim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Październik 28, 2011.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

To co prawda tylko pocięte fragmenty z G4TV, które czasem się powtarzają, z dołożoną muzyką z Alan Wake, ale i tak można się zapomnieć na 6 minut.

Nie sposób odmówić tym krainom klimatu - nie wiem czy grafika będzie technicznie doskonała, czy będą tam wszystkie najnowsze efekty i czy każdy sprzęt wespnie się na maksimum możliwości. I szczerze: mało mnie to obchodzi, bo już oglądając to wideo w takiej sobie jakości czuję powiew chłodnego wiatru od strony gór.

Z drugiej strony - oby Skyrim nie był grą na którą tylko ładnie się patrzy. Todd Howard z Bethesdy zdradził, że tytuł ten będzie miał więcej wspólnego z Falloutem 3 (zwanym też The Elder Scrolls: Fallout) niż z Oblivionem. Podobny będzie m.in. system dialogów - nie da się zagadać do każdego, jednak te postacie, które już zechcą z nami rozmawiać, będą oferowały długą i ciekawą konwersację.

Postać będzie także rozwijać się na wzór F3 - choć będzie coraz silniejsza i będzie się natykać na coraz silniejszych wrogów, to jednak po powrocie do miejsc, które odwiedziła jako słaba, spotka tam równie słabych wrogów. Kiedyś już o tym wspominano - chyba nie będzie niezbyt lubianego zjawiska z Obliviona, gdzie poziomy wrogów rosły wraz z naszym.

Od Fallouta 3 odbiłem się - przyznaję. Ale widoki były super. Choć nie tak jak tu.

Najwyżej włączę jakiś godmode i będę chodził i zwiedzał i oglądał. :)

Źródło: Click!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszystko cud miód i malina.. tylko brak wersji PL przekreśla ten tytuł na konsolę :D

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nawet niezłe, ale rewolucji nie ma jak w przypadku Morrowind -> Oblivion, a szkoda...

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nie wiem ile razy już pisałem, że...
    ...to będzie super, extra, mega GRA:)
    Co do braku werji PL to jakoś się przeboleje, w końcu kiedyś na konsolach wcale nie było PL i jakoś się żyło i jarało gierkami.
    Nie ma co biadolić:p

6. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem to co ciśnie mi się na usta:
    Ta gra jest po prostu piękna (pod słowem piękna nie chodzi tylko o grafike)
    i to wystarczy ;)

7. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    cenega leci w kulki z polskim jezykiem, ja gry nie kupię. baa, nawet jej nie sciagne, bo to smiech w zywe oczy, aby takie gry w polsce nie byly wydawane w polskim jezyku. Co z tego ze na piecu będzie.
    Z taką polityką cenegi konsole w Polsce ciagle zostaja z tylu.

A niech ktos tylko napisze żeby sie uczyc jezykow to wypatrosze jak prosiuna. Ciekawe czy tez by tak sie mowilo gdyby filmy w kinie (tudziez plyty dvd) byly wydawane wylacznie w angielskim jezyku, bez napisow, wtedy tez by sie ludziom kazalo uczyc jezykow.
    Tylko pytam po co czlowiek placi prawie 200zł za grę.
    Polscy wydawcy ciagle 10 lat za murzynami.

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Klimat aż wylewa się z ekranu. Tak jak koledzy wyżej wspominali, brak polskiej wersji tej gry jest dużym minusem. W grę z pewnością się zaopatrzę, ale po nowym roku, jak troszeczkę stanieje. Teraz mam co robić - Battlefield 3 :)

Wczytywanie...

Poleć forum