1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeśli nie podoba wam się ekipa Noctisa, to będziecie mogli odwrócić okładkę Final Fantasy XV

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niebawem, po ponad 10 latach, wreszcie będziemy mogli postawić na swojej półce grę o przygodach Noctisa i jego towarzyszy. Twórcy zadbali o to, aby okładka spodobała się każdemu.

Miejmy nadzieję, że spodoba się każdemu, bo w razie jeżeli przeszkadza nam ekipa Noctisa na froncie pudełka, to możemy ją zamienić na... czarne tło z logiem gry. Przynajmniej jest przejrzyście. Zawsze bardzo chwalimy sobie możliwość wyboru a, jak wszyscy pamiętamy na przykładzie Dooma, alternatywne okładki bywają bardzo potrzebne.

Obecność dwóch okładek w przypadku Final Fantasy XV została oficjalnie potwierdzona na Twitterze gry i oba projekty możecie obejrzeć w naszej galerii.

Gra trafi do sprzedaży już 30 września na konsole.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Mi tam się okładka podoba nie wiem jak komuś moze się nie podobać ale są różne gusta dla mnie właśnie będzie wyjątkowa z ekipą

Wczytywanie...

Poleć forum