1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeśli zamierzasz przerobić swoją konsole koniecznie przeczytaj..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chmuri, Luty 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Po pierwsze i niezaprzeczalne jak masz kasę i stać cie w razie bana na kupno 2 konsoli a nie chcesz wydawać na gierki przerabiaj i graj w live ile dusza zapragnie!

Przestańcie pisać pytania w stylu:

"Jeśli przerobiłem:
    -(rozumiesz jeden z drugim :p PRZEROBIŁEM = DOSTANE BANA prędzej czy później ale dostane!!!!) i chciałem sie dowiedzieć czy jak odepnę od neta, pogram sobie na piratach, dołączę dysk 250 giga z piratami,
    a na koniec włożę oryginał i zacznę grać live to nie dostane bana?... N I E !

Niczego juz sie nie dowiesz bo takie kombinacje robisz na własną rękę.

Nie mam nic do ludzi przerabiających konsole , dla mnie to jest po prostu wybór ale przestańcie kombinować i płakać później że macie BANA bo mnie to po prostu rozbraja.

Nie interesuje mnie czy dostałeś od rodziców konsole czy kupiłeś sobie za kieszonkowe i tak dostaniesz BANA jak będziesz grał xblive prędzej czy później na przerobionej konsoli...

Nie masz bana??:yeye:

to należysz do szczęśliwców którzy nie dostali i tyle.:D

Ale błagam was nie płaczcie z powodu że dostałeś coś co jest nieuniknione , że przez kilka lat grałeś online w gry i płaciłeś tylko za live a za gry 10 razy mniej niż ci którzy nie przerabiają konsole.

Jeszcze raz powtarzam chcesz przerobić, ok ja nie jestem po to by prawić morały i sam nie jestem święty ale nie proszę ciebie "młody" , przyszły lub obecny xbox maniaku bądź odpowiedzialny i jeśli robisz coś co niekonieczne jest legalne nie pisz mi na forum że ci dali bana i nie złość się na zasady i ceny na które ja nie mam wpływu a skłoniły ciebie do przeróbki konsoli...

Może jestem za stary na to ale po prostu zacznijcie myśleć "dojrzale" i odpowiedzialnie bo po niektórych postach widzę że nawet na taką zabawkę jak Xbox nie zasługują co po niektórzy....

Pozdrawiam i mam nadzieje że choć część "dojrzałych" użytkowników zrozumie moją wypowiedź.

P.S.

To tylko moja obiektywna opinia!!

//Moderated by #sloniu!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum