1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jesse Pinkman reklamuje Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3222
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Oglądaliście serial Breaking Bad? To na pewno kojarzycie Pinkmana, który postanowił wystąpić w najnowszej reklamie amerykańskiej konsoli. Wyszło trochę sztywno, ale przynajmniej hajs się zgadza.

Materiał z serii „nie znam się, to się wypowiem” albo „nie gram, ale kamery mnie lubią”. Mimo wszystko reklama bez wątpienia trafi do sympatyków tego świetnego serialu, którzy uwielbiają rolę Aarona Paula.

Możemy tutaj zobaczyć kilka fragmentów z Titanfall, funkcje Xboksa oraz oczywiście znanego aktora. Swoją drogą Microsoft wie, jak walczyć o Amerykanów...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "What's up BI*CH!" Te słowa to znak rozpoznawczy tego gościa :D A co do samego promowania - w BB grał na 360-tce :)

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    up DOKLADNIE :D hehehehhe

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eeee kto to.. bo dla mnie to żadna znana gwiazda..

6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @tomsi - bo tak szczerzemówiąc to AAron Paul dopiero zaczyna swoją karierę filmową, Breaking Bad dało mu bardzo dobry start, zaraz po tym, główna rola w filmie NFS, zobaczymy co dalej będzie.

1 osoba to lubi.
  7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    LOL czyli to ten knypek z NFS dzięki któremu odpuściłem sobie cały film :D.. Bo patrząc na niego miałem definitywnie dość.. Thx you mr. nobody..

8. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem jak zagral w NFS, ale w Breaking Bad zagral wspaniale, bez niego ten serial nie bylby taki sam. Definitywnie jedna z kluczowych postaci dzięki ktorym serial stal sie tak popularny

1 osoba to lubi.
  9. marthinez

marthinez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bardzo to dojrzałe. Nie znam aktora, nie oglądałem żadnego filmu z nim, ale jest be.

Obejrzyj Breaking bad i wtedy oceń zdolności aktorskie tego typka.
    Każdy jakoś zaczyna.

1 osoba to lubi.
  10. Onicniepytaj

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bardzo dojrzałe. Jak mi koleś z wyglądu nie podszedł to mógłby grać jak Al Pacino i tak miałbym go gdzieś.. Nie wciskam sobie na chama filmów z aktorami, którzy mi nie podchodzą. Zresztą widziałem trailer i odechciało mi się tego filmu. Jakby był inny główny aktor to być może bym się skusił ale jako, że widziałem jego i totalnie nie pasuje mi do tego filmu - film nie tyknę :D

Z tym, że każdy jakoś zaczynał to się zgodzę. Ale ja nie muszę lubić każdego, kogo Wy lubicie (internauci, społeczeństwo) mam swoje zdanie i koniec kropka. Może kiedyś.. jak zobaczę go w jakimś odpowiednim filmie akcji/komedii gdzie będzie pasował zmienię zdanie. Jak na razie pozostaje takie jakie było :) .

Co do serialu to nie mam zamiaru go tykać bo mi się nie podoba. (chociaż oglądając trailery bardziej pasuje do tego serialu niż do NFS..)
    Preferuję : Supernatural, Arrow itp. Breaking Bad nie przemawia zbytnio do mnie.

11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    up to zaluj :D heheh

Poleć forum