1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jest demo Modern Warfare 2! 9 miesięcy po premierze...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zaskoczeni? Też się uśmiałem, gdy na wczorajszej liście nowości w PlayStation Store znalazłem demo MW2. Activision specjalnie nie spieszyło się z demem gry, która wyszła w listopadzie zeszłego roku.

Trochę późno obudzili się panowie z Activision, ale patrząc, jak fenomenalnie sprzedało się Modern Warfare 2, nikt stołka stracić nie powinien. Być może teraz, 9 miesięcy po premierze, gdy sprzedaż gry powoli spada, wydawca postanowił za pomocą wersji demonstracyjnej przekonać ostatnich niezdecydowanych?

Demo zawiera poziom Cliffhanger, ten pierwszy, ze wspinaczką, atakiem na śnieżną bazę i ucieczką na skuterach. Kojarzycie, prawda?

YouTube - ‪Call of Duty Modern Warfare 2 Gameplay Walkthrough 3 act I Cliffhanger‬‎

Demo dostępne jest w wersjach na PS3 i X360. O pecetowym na razie nie słuchać, ale niewykluczone, że wkrótce pojawi się na Steamie.

źródło: gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Na ten temat powiem tylko tyle - żenada, wydawać demo, gdy już praktycznie w sprzedaży jest kolejna część.

4. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale bezsens :D, wszyscy tu już na kolejnego COD'a czekają a tu demo dwójki, do ostatniej zlotówki chcą pozyskać pieniędzy za ten tytuł

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Myśleć nie potraficie ?? pojawienie się dema teraz zwiększy kupno starej gry kilku krotnie i jest to dobry ruch ze strony activison .

7. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Hahaha! Dobre, co to za głupoty smucisz, nikt ci nie kupi nowego MW2, ci co chcieli kupić to już sobie kupili. Tak, prawdziwie strategiczny ruch, sory nie umiemy myśleć.

8. not4u

not4u Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widać, że nie umiesz myśleć, to chwyt activision aby jeszcze zarobić na MW2 ile się da, tak samo było z mass effect 2 i jeżeli uważasz, że już nikt nie kupi MW2 to się mylisz bo ja np. kupuje teraz, ponieważ dobrze bawiłem się z bad company 2 i takich osób jest na pewno wiele....podoba mi się, że wypuścili demo, lepiej późno niż wcale, ja z chęcią wypróbuje przed zakupem.

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Też przymierzam się do kupna CoD: WM 2 :), jak narazie gram w Bad Company 2 (multiplayer) :) i fajnie że wypuścili demo.

10. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rzeczywiście może to wydawać się co najmniej dziwne ale to jest najzwyklejszy chwyt marketingowy. Może ktoś dopiero kupił sobie konsole i waha się między MW a BC przecież nie wszyscy musieli mieć xboxa w dniu premiery CoD'a a po drugie jesienią premiera kolejnej części i ludzie z Activision przypominają o serii :)

11. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja teraz gram w COD4, i zamierzam kupić MW2 i takie demo się na pewno przyda żeby się ostatecznie zdecydować, chociaż i tak bym kupił bo w 4 multi było genialne.

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja z ogromną chęcią w to zagram, ale dopiero za tydzień, bo mam konto silver :/

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja tam już CoD:MW2 przeszedłem (na PC) więc w demko nie zagram.
    P.S. Ciekawe posunięcie ze strony panów z Activision :) chyba chcą wycisnąć z MW2 jak najwięcej i jeszcze więcej dać do Black Ops (oby...).

14. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeszcze mogliby dac np. 2 gry trybu multiplayer.

Ale z nudow se sciagne demo :p

15. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A ja przeglądając inną stronę z downloadem na X'a, pomyślałem sobie że to jakiś refresh linków czy coś .
    A tu proszę... Demko dopiero teraz wydane :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum