1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jest jakiś symulator farmy na XBOX 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rottenn, Listopad 7, 2014.

1. Rottenn

Rottenn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Potrzebuję waszej rady. Mój 10 letni chrześniak będzie miał niedługo urodziny. Zastanawiam się co kupić mu w prezencie. Dzieci lubią gry komputerowe, natomiast wybór ich jest ogromny. Bardzo bym chciał, żeby był zadowolony z prezentu. Lubi prace na gospodarstwie, stale udziela się w pracy na roli u dziadka, kocha zwierzęta. W domu ma kota, psa, szczura, a teraz chce jeszcze rybki. Może kupić mu jakąś grę o zwierzętach. Niedawno widziałem reklamę gry, gdzie hoduje się zwierzęta, uprawiać rośliny itd. Czy są jakieś dobre gry w tej tematyce. Nie znam się na grach, a chcę żeby cieszył się z prezentu. Chcę trafić w jego hobby. On bardzo lubi zwierzęta, dba o nie. On to uwielbia. Myślę, że kupienie mu takiej gry będzie dobrym pomysłem. Możecie mi pomóc zastanowić się nad tym. Chciałbym, żeby taka gra mu się spodobała. To jest jego hobby i chciałbym, żeby na tym oprzeć się wybierając grę. Wiem, że jest coś takiego jak symulator farmy czy coś w tym stylu. Znacie się na tym? Podpowiedzcie mi proszę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
  4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia: