Jest już sposób na blokadę miliona konsol Xbox 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Bo zabezpieczenia antypirackie są po to, by ktoś je złamał? Niemal 1 na 20 posiadaczy zmodyfikowanych konsol Xbox 360, w wyniku ostatniej akcji firmy Microsoft nie mogło uzyskać dostępu do usługi Xbox Live, ani instalować gier na dysku twardym. Wiele różnych modyfikacji umożliwia między innymi instalację alternatywnych systemów operacyjnych, instalację pirackich kopii gier, używania rozszerzeń Windows Media Center, itp.

Microsoft poinformował, że posiadacze zmodyfikowanych konsol mogą przenieść dane swoich kont tylko na inne urządzenie, a więc zachęca do zakupu kolejnego egzemplarza konsoli Xbox 360.

Microsoft chcąc zapobiec powiększaniu się ilości zmodyfikowanych egzemplarzy postanowiła jednorazowo zablokować co najmniej 600.000 urządzeń, choć z wielu szacunków wynika, że w rzeczywistości liczba ta jest o 400.000 większa.

W sieci już pojawiła się "poprawka", która została sprawdzona na konsolach Xbox 360 z napędem DVD TS-H943. Wersja dla napędu firmy Hitachi jeszcze jest opracowywana. W wyniku użycia "poprawki" konsola nie podlega sprawdzeniu legalności, a wszystkie zablokowane funkcje są przywracane.

Autorzy "poprawki" ostrzegają jednak, że każdy używa jej na własną odpowiedzialność i dodają, że jej wykorzystanie może łamać umowę licencyjną.

Źródło: DailyTech

http://pclab.pl/news39625.html
 

Adikoss

Użytkownik
Użytkownik
Czyli co można odblokować konsolkę?
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Czyli można sie spodziewać nowego iXtreme'a LT.
 

szymeksPL

Świeżak
Świeżak
skąd można pobrać? :D
i jak to uruchomić?
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
No i super :D Odblokuje sobie x'a jeżeli to jest prawda to żegnaj Live na wieki. W tym momencie zależy mi tylko na dysku.
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
dzisiaj włączyłem konsole po 2 tygodniach i okazało się że mam bana :| nigdy nie grałem przed premierą a jednak mnie dopadło po 1.5 roku...więc jeśli jest jakiś sposób na odkręcenie bana to również czekam.
 

modernbone

Użytkownik
Użytkownik
M$ swoje a ludziska ...za duzy to rynek zeby tak go sobie pozostawic samemu sobie - teraz czekamy na ruch ze strony M$ - WAVE nr jakis tam ...jak co roku przed swietami zagrywka ze strony potentata :)
 

acn

Użytkownik
Użytkownik
to by była świetna wiadomość , bo nie będę sprzedawał mojej konsolki tylko , żeby grać na live , a dysk przyda się ;] .
 

baker

Użytkownik
Użytkownik
i bardzo dobrze. ten nie gralem nigdy przed premiera, ba, online gralem tylko pare razy w cod5 i tony hawk's american wasteland.
czekam na to,
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
tylko że to fake;d
 

mati0090

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie jesteście bardziej tępi niż autorzy tego durnego newsa. Nie chodzi o żadną poprawkę tylko najprawdopodobniej o iXtreme, którego zabezpieczenia przetestowało ponad milion osób. Tym bardziej nie chodzi tu o odbanowanie konsoli więc przestańcie pisać takie debilizmy bo aż się przykro robi.

Czy ktoś chociaż spojrzał na xboxscene.com albo xbins? Dziwne, że jakiś gówniany pclabs który o FW mówi "poprawka" miałby informację ze sceny szybciej.
 

baker

Użytkownik
Użytkownik
masz 100% pewnosci? huh
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
tylko że to fake;d

też tak myślę
 

TiNeX

Użytkownik
Użytkownik
Czy istnieje możliwość poprzez grzebanie w software na odblokowanie instalacji gier na dysku czy na dzień dzisiejszy jedyną możliwością jest wymiana płyty głównej?
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
pclab.pl to banda idiotów, tak samo jak to całe grrr.pl. Chodzi im pewnie o iXtreme 1.6.1 (bo w końcu ono jest dostępne dla napędu TS-H943, tj. Samsunga), ale jeszcze większą głupotę pokazują, kiedy piszą, że to jest "poprawka" przeciwko banu. Banda imbecyli.

Niemal 1 na 20 posiadaczy zmodyfikowanych konsol Xbox 360
Ciekawe skąd te statystyki. Chyba 1/20 posiadaczy konsol Xbox 360...

EDIT: Tinex, powinieneś dostać bana na forum.
 

TiNeX

Użytkownik
Użytkownik
EDIT: Tinex, powinieneś dostać bana na forum.
Z jakiego powodu.
 

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
To nie jego wina zobaczył i podał plotke dalej skąd ma wiedzieć, że to fake.
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe czekam na fakty
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Za Xboxscene :

"Side-note2: in case it wasn't obvious yet those "unban isos" are fake and iXtreme LT won't unban you (it will instead try to avoid new bans)."

I wszystko jasne.....
 

Marcello

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
PrZecież na zdrowy rozum to jest FAKE.

Aktualizacja oraz cały NXe jest w nand, podczas uruchamiania konsoli ładuje sie z nandu cały dashboard oraz funkcja blokady dysku, żeby odwołać blokade dysku trzeba by zmienić coś w tej aktualizacji czyli mieć dostęp do nand i dostęp do edycji! Znając życie aktualizacja przy resecie konsoli paliła jakiś fuse i nie ma juz dostepu do nand w zaden sposob. Nic juz nie zrobicie oprócz zmiany nand (id konsoli) (przelutowanie) co wiąże się ze zmianą cpu i hana.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom