1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jest problem (xbox live)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stola_93, Listopad 5, 2009.

1. stola_93

stola_93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Sól
    Kolego tak zdania nie zaczynamy!

udało mi się podłączyć internet do Xboxa 360, chcę zrobić konto na Xbox Live, na początku muszę wpisać swój adres e-mail, następnie proszą mnie o hasło...
    gdy wpisuje adres e-mail taki jak konto z xbox.com, to wyświetla się informacja, iż taki tag gracza jest zajęty ...
    nie wiem jak zrobić nowe konto na xbox live, nigdzie nie mam tam opcji zrób nowe konto, jest tylko 'odzyskaj hasło', zaznaczę, iż mam już te nowsze menu ( po upgradzie) i tam nie ma opcji stwórz konto czy coś, mój znajomy miał starsze menu i normalnie była tam opcja stwórz identyfikator, czy coś takiego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chcesz nowe konto na xbox live?
    1) moja konsola xbox
    Zaloguj się. Na maxa po prawej stronie masz utwórz profil.

4. thcompany

thcompany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Stwórz sobie nowy email i na niego załóż konto na xbl tak jak wcześniej próbowałeś.

Wczytywanie...

Poleć forum