1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jest sens na 3.0 ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cziken, Styczeń 14, 2012.

1. Cziken

Cziken Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Mam XBOX'a Slim z przeróbką LT 2.0, i DASH 13599. Czy jeśli nie zależy mi na live, to jest sens zmieniać na 3.0 ?. Następnie, czy mogę instalować wszystkie gry na dysk przy 2.0 i czy przed nagraniem muszę używać ABGX ?

Tak poza tym, co mi da 3.0 względem 2.0 ?

Wiem, że pewnie powtarzam to już enty raz ale przeszukałem wiele postów i zawsze temat odbiega...

Thx !

2. Lotnik421 Xbox One

3. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście jeśli nie podłączałeś do netu i nie zaktualizowało ci tablic AP to średnio jest sensowne wydawanie kasy na LT3.0. No chyba że samemu wgrywasz...ale jeśli podłączasz do netu konsole i grasz online lub tylko masz w niej net - to LT3.0 jest niezbędne. Nawet jeśli coś źle wypalisz lub nie spat****esz to LT3.0 nie pozwoli ci załapać bana bo blokuje wszystkie błędy wynikające z używania backupów....

4. Cziken

Cziken Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Następnie, czy mogę instalować wszystkie gry na dysk przy 2.0 i czy przed nagraniem muszę używać ABGX ?

Tak poza tym, co mi da 3.0 względem 2.0 ?

5. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Gry które będą pojawiać się gdzieś od lutego będą wymagały najnowszego dasha a co za tym idzie LT 3.0
    Ja bym na twoim miejscu wgrał LT 3.0 (jak wyjdzie) i miał spokój na przyszłość ;)

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    da ci granie przez xbox live ,obsługe najnowszego dasha i xgd3 ,wiadomo ,że najnowszy dash będzie wkrótce wymagany a na lt 2.0 nie pójdzie ci nic bez ihas z xgd3 i nie pograsz na live więc się opłaca wgrać lt 3.0 ,żeby np po lt 2.0 drugi raz wszystkiego nie nagrywać

7. Cziken

Cziken Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy mając konsole z LT 2.0, mogę spokojnie wgrywać 3.0 ?

Wyszła oficjalna wersja LT 3.0 ?

8. Vardas

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
  9. DiscoRelax

DiscoRelax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie sorry za debilne pytanie, ale mając na myśli "drugi raz wszystkiego nie nagrywać" chodzi o to że jeszcze raz należałoby gry nagrywać przy zmianie przeróbki? Obecnie mam wersje 1.9, na 2.0 na razie mi nie zależy, bo i tak mam od cholery gier, w które jeszcze nie grałem. Czekam na Mass Effecta 3 i wtedy hurtem wszystko nagram. Jak przerobie na tą wersje 3.0 to będę miał możliwość grać w te gry, które były wcześniej nagrywane i śmigały na 1.9?

10. Vardas

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Tak, gier bez AP25 i bez XDG3 nie trzeba nagrywać ponownie do LT 3.0

11. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    było dopiska xgd3 i ap25 i zapomniałeś dodać nagrać po patchowaniu abgx360 na autofix level 3

Wczytywanie...

Poleć forum