1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jest sęs??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ToXiC1964, Sierpień 6, 2011.

1. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam. Mam pytanie, mam 1 konsolę xbox 360 elite jasper, i gram na niej tylko na oryginalnych grach, i chcę sobie kupić konsolę z błędem e74 za 50 zł od kolegi (zimne luty pod gpu??) ponieważ chcę ją przerobić aby grać na piratach, tylko nie wiem jaka jest to wersja konsoli, ma hdmi i 20gb dysk. Warto ją wziąć?? i czy droga będzie naprawa??

2. Lotnik421 Xbox One

3. KoX94

KoX94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    coś mi się wydaje że jest to Xbox 360 Premium ale głowy za to nie dam kwestia naprawy to 100-150zł.Osobiście nie wiem czy brałbym tą konsole

@Edit proszę o kogoś z góry żeby poprawił błąd w nazwie,dziękuje! :)

4. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    kurcze sorry nie zauważyłem "sens"

Wczytywanie...

Poleć forum