1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jest szansa na kolejne Army of Two

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Firma Electronic Arts poszukuje obecnie osoby na stanowisko producenta oraz grafika przy grze z pod znaku Army of Two.

Również ciekawą informacją jest fakt, że mieliby oni dołączyć do zespołu Viscaral Games w Montrealu. Tego, który stworzył m.in. Dead Space 2 czy Dante’s Inferno. Szczególnie patrząc na najnowszą historię o kosmicznym górniku w opałach można przypuszczać, że kontynuacja Army of Two byłaby bardzo dobrą grą. Nie zapominajmy także o „fajności” ostatniej odsłony tej serii. Mimo licznych błędów i schematyczności, wprowadziła wiele ciekawych i innowacyjnych pomysłów w świat kooperacji. Skupianie na sobie przeciwników, odwracanie ich uwagi czy nawet odciąganie rannego kolegi i opatrywanie jego ran. Wiele z tych patentów przyjęto w grach późniejszych, co jeszcze bardziej zmusiło graczy do prawdziwej współpracy. Szkoda tylko, że ostatnia odsłona serii zdobyła przeciętne oceny i dopiero teraz EA postanowiło wznowić prace nad kolejną kontynuacją.

Bardzo cieszy mnie ta wiadomość, ponieważ pomimo licznych błędów w Army of Two: The 40th Day, spędziłem kilkadziesiąt godzin przed ekranem telewizora. Nie dlatego, że opowiadała dość prawdopodobną fabułę, ale miała w sobie coś więcej. Myślę, że chodziło o świetny tryb kooperacji i mam nadzieję, że panowie z Viscaral Games pokażą światu co to znaczy stworzyć idealnego co-op’a.

Jest szansa na powstanie nowego Army of Two

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Pierwsza część była średnia :p Jeżeli chodzi o co-op to dla mnie RE 5 zamiotło w temacie ;)

4. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    Na razie nie zapowiada się, żeby jakaś gra pobiła Gears of War 2 w kooperacji. Army of Two to dobra gra, ale nic więcej o nie powiedzieć nie można. W część drugą nie grałem, to się nie wypowiadam.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    AoT było świetne w coopie :) Ciekawe czy jakieś multi dadzą w nowej części :D

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    gear jest sredni army of two na dwoch wymiata:)

7. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przeszedłem dwójkę z bratem u mnie. Dużo czasu poświęciliśmy na grę, ale wymieniłem. R.I.P! Czekam na kolejną premierę AoTa. Kocham te gadanie przed monitorem i krzyki: Bierz go!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum